labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
16.01.2012 - 11:40
Nu, možná ho čeká těžký úkol...
|
16.01.2012 - 11:38
Smutek vlila jsi do sklenky
však chutná svou dokonalostí |
16.01.2012 - 11:28
poustevník Jirka: Díky za návštěvu, Jirko... když je správné nakopnutí, chuť do života je obrovská :-))
|
16.01.2012 - 08:17
Pod polštář se vejde hodně tajemství a tužeb...
|
16.01.2012 - 08:15
Skvělá jízda.
|
16.01.2012 - 08:12
Najdi odhodlání a sílu a odtajni...
|
16.01.2012 - 08:11
Podzim je krásný a teď se na něj těším o to víc, že před ním stojí ve frontě ještě jaro a léto... :-)
|
16.01.2012 - 08:09
Jo, někdy to už není ani zub za zub, ale zub na kly...
|
16.01.2012 - 08:06
Myslím, že určitě najde :-)
|
16.01.2012 - 08:05
Iluze zůstávají jen v dětském věku, pak už jen u těch, co mají v diagnóze blázen ( a ti jsou svým způsobem šťastní )... A k Tobě chodím mlsat vtip a tvrdou realitu báječně zkomponovanou a tím pádem dobře ztravitelnou... :-)
|
16.01.2012 - 08:01
Jo, je to jasný, umíš!
|
15.01.2012 - 15:13
Vopice říkám někdy svojí dceři, ale to je o jiném druhu lásky... :-)
|
15.01.2012 - 14:55
Přeji úspěšné hledání...
Už jen představa svědění mi nahání :-)) |
15.01.2012 - 13:00
Múza je druhé já každého básníka...
|
15.01.2012 - 12:04
Kdyby to šlo, sedím v první třídě a klidně v první lavici... to byly krásný časy... :-)
|
15.01.2012 - 09:35
Někdy soulad hezky zní
a někdy pekelně skřípe Když on a ona tahnou za provaz každý jinde |
15.01.2012 - 09:34
Jo, taky mě takové myšlenky někdy přepadají...
|
15.01.2012 - 09:27
City umí našeptávát i balamutit, ale jejich šeptání bývá krásné... :-)
|
15.01.2012 - 09:24
Na lásku narazíme na každém kroku... :-)
|
15.01.2012 - 09:23
To je jasný, jsi ohleduplný :-)
|


