labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
13.01.2012 - 09:52
Čas tiká přesnými údery
Úsměv nám kreslí i smutná území Však jaký doopravdy je je jen v nás... Zda ze smutku či krás |
13.01.2012 - 09:40
Pro každou lásku na začátku se blbne... :-)
|
13.01.2012 - 07:45
Taky to tak nějak cítím...
|
13.01.2012 - 07:44
Vztahy - věčné perpetum mobile...
|
12.01.2012 - 16:25
ST!*♥*♥*♥ :-)
|
12.01.2012 - 16:18
Znám Tvé pocity... Jana
|
12.01.2012 - 16:17
Máš otevřené dlaně i duši
a moc ti tahle vlastnost sluší :-) |
12.01.2012 - 13:35
Jsi další z těch, která nikdy nezklame očekávání...
|
12.01.2012 - 10:33
I ta má bývá někdy děravá...
|
11.01.2012 - 07:39
I kámen má v sobě život a cit...
|
11.01.2012 - 07:35
:-))
|
10.01.2012 - 14:04
Věty jsou myšlenky a myšlenky vyvolávají reakce a reakce zase akce... :-)
|
10.01.2012 - 13:56
Myslím, že vím, jak velká bouře Vaše dovča byla :-))
|
10.01.2012 - 10:19
:-))
|
10.01.2012 - 10:19
A srdce do taktu si kluše...
|
10.01.2012 - 10:17
Jen tiše vsakuju Tvé kouzelné výtvory... *
|
10.01.2012 - 10:16
Nahoře i dole odlesk krásného citu...
|
10.01.2012 - 10:14
Ty máš ale bohatý život... :-)
|
10.01.2012 - 10:12
Není nic hezčího, než znovunalezení pochopení a usmíření... Je uměním odpouštět, ale kdo se to nenaučí, bude mít pocit, že jeho život není spokojený... Četla jsem teď knihu "Miluj svůj život" doporučuju všem!!!
|
10.01.2012 - 10:10
Čo bolí, to prebolí...
|


