labuť» registrace: 23.11.2011 » 57, žena, Česká Třebová
» vzkaz
» děl: 65 |
Komentáře uživatele :
14.02.2012 - 13:17
Jéééé, to bylo hezounký! :-)
|
14.02.2012 - 13:12
... směr přímí za nosem... :-))
|
14.02.2012 - 13:09
Určitě letěla písmenka,
jako zběsilá a pravý cíl si nalezla :-) |
14.02.2012 - 09:21
Jen tiše vkládám ST a zase odcházím, abych nerušila... :-)
|
14.02.2012 - 07:40
Jen mlčím a tiše čtu... a dávám jasný ST!
|
14.02.2012 - 07:38
Je plná odhodlání a víry, že láska neumírá i když se třeba někdy mění...
|
14.02.2012 - 07:37
Krása se z ní od loňska nevytratila... :-)
|
14.02.2012 - 07:35
... a z pera vyšel další rým
vnímám a čtu, též ocením Jak bravurně a s lehkostí písmena kladeš pro štěstí |
13.02.2012 - 22:56
Bezva nápaditá...
|
13.02.2012 - 18:52
První tři věty mají velkou sílu a taky vím, že je v ní mnoho ukryto...
|
13.02.2012 - 18:49
Láska je to nejdražší bohatství, které můžeme mít...
|
13.02.2012 - 18:48
Dota to napsala přesně, nezapřeš se a při tom se nedáš okoukat :-)
|
13.02.2012 - 14:26
Touha = plnění snů...
|
13.02.2012 - 14:25
Jééé, láska, to je hezký...
|
13.02.2012 - 13:22
Protiklady, v nich je síla sil...
|
13.02.2012 - 13:20
... :-)...
|
13.02.2012 - 13:19
No vida, když zahoří láska i tam má hasič plné ruce práce :-))
|
13.02.2012 - 10:39
krása!
|
13.02.2012 - 10:39
Jojo, já vím, že Finsko z Tebe sálá... :-)
|
13.02.2012 - 09:35
Jako bych byla přímo v samém dění, masopustního rejdění... :-)
|


