Gándhí» registrace: 28.03.2016 » 49, muž, Třebíč
» vzkaz
» děl: 93 |
Komentáře uživatele :
18.02.2018 - 22:36
neobyčejně obyčejné ;) ST***
|
16.02.2018 - 16:10
ST ... a rychle pryč ;)
|
16.02.2018 - 15:29
punkci nee, ale ST jo ;)
|
16.02.2018 - 12:26
ST...
|
16.02.2018 - 12:25
ST jako předobraz ;)
|
16.02.2018 - 10:10
ST * * *
|
16.02.2018 - 10:07
ST...
|
15.02.2018 - 21:19
Renaud de Châtillon: nekorektní dík za úvahu :D
|
15.02.2018 - 19:34
Kajuta: ba že bylo, díky ;)
|
15.02.2018 - 19:33
hledám se ... a tu nacházím ST***
|
15.02.2018 - 19:31
ST takovým návratům ;)
|
15.02.2018 - 16:15
očividně jsi ;) ST*** i za obrázek z roku asi 2033
|
15.02.2018 - 16:10
atmosférická parádnoST, zkrátka kajutypická ;)
|
15.02.2018 - 13:50
svobodné ST
|
15.02.2018 - 13:50
t(aj)emné ST...
|
15.02.2018 - 09:16
zahřáté ST***
|
15.02.2018 - 09:13
dotkla se ... ST***
|
14.02.2018 - 23:09
Emma Wallace: vysauněný dík ;)
|
14.02.2018 - 21:52
Psavec: Milena: holé díky ;)
|
13.02.2018 - 22:58
pěkné...
nemělo být v prvním verši GymnaSTika->Gymnastka? |


