Gándhí

» registrace: 28.03.2016
» 49, muž, Třebíč
» děl: 93
» komentářů: 4478 / 1385
Komentáře uživatele :
12.01.2018 - 10:18
tady je vSTávání ještě v pořádku ;)
11.01.2018 - 13:54
ST...
11.01.2018 - 13:53
ST*** nikoli navzdory
11.01.2018 - 13:22
to mohu, ST*** ;)
11.01.2018 - 13:14
jemné ST***
09.01.2018 - 15:45
na čí příběh(y) to nepasuje, ať hodí STounem ;)
06.01.2018 - 18:43
to by bylo, kdyby laně
to tak hezky vymyslely
že by lidem nečekaně
kladly bomby do poSTelí
05.01.2018 - 13:30
ST...
05.01.2018 - 09:15
René Vulkán: nezapírám pocit vděčnosti ;)
02.01.2018 - 10:46
huST***ý obraz ;)
02.01.2018 - 10:42
Věruška se má ;) ST
02.01.2018 - 10:19
ST***
02.01.2018 - 10:18
smějící se ST***
02.01.2018 - 08:30
ST***
02.01.2018 - 08:29
ST ;)
29.12.2017 - 20:10
já bych ty nenáviSTi zrušila... (vp)
29.12.2017 - 20:05
vloček je málokdy doST
bílej koni, vítej v hvozd ;)
29.12.2017 - 17:24
míSTopřísežně prohlašujou, že v onen zpíčenej den byl náš třebíčský blaho-byt proST obyvatel, tudíž i mýdlových oper. Což nic nevypovídá o mé poloze vůči realitě ;). Básním 1*1*1*
22.12.2017 - 19:16
Emma Wallace: perlonosný dík ;)
22.12.2017 - 17:28
tož na ten blažený odpočinek od STrojů ;)
1 ... 135|136|137|138|139|140|141|142|143 ... 224

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku