Tara» registrace: 12.12.2015 » 65, žena, Český Krumlov
» vzkaz
» děl: 268 |
Komentáře uživatele :
01.04.2016 - 10:58
Dobrá miniaturka...ST
|
01.04.2016 - 10:57
Taky se mi líbilo...ST
|
01.04.2016 - 08:39
Dvě nebeská tělesa...ST
|
01.04.2016 - 08:38
Souhlas STomem
|
01.04.2016 - 08:37
Tome, měli jSTe se moc rádi...
|
01.04.2016 - 01:08
Opravdu zářivé, lodivode....povedlo se, opět ST
|
31.03.2016 - 20:42
Pěkně se ti to rýmuje ST
|
31.03.2016 - 20:40
Dojímací...ST
|
31.03.2016 - 11:30
Píšeš zajímavě, nevěš hlavu:))) a pěkně recituješ, poslechla jsem si tě. Máš talent. ST
|
31.03.2016 - 10:46
Kouzelné...ST
|
31.03.2016 - 10:44
Kde ty záhadné ženy stále potkáváš je mi záhadou...kouzelné, padouchu...ST
|
31.03.2016 - 10:41
Dobrá příhoda...ST
|
31.03.2016 - 10:39
Moc se mi líbí...ST + Z
|
31.03.2016 - 10:39
Ráda jsem četla...ST
|
31.03.2016 - 10:37
ST...hořec, déšť a sůl...
|
31.03.2016 - 10:35
Křehké a lehoulinké...ST
|
31.03.2016 - 10:34
V kuchyni poztrácené sny...asi je to o mně...ST
|
31.03.2016 - 10:32
ST
|
31.03.2016 - 08:52
ST
|
31.03.2016 - 00:15
Mít tibetskou vlajku, tak jdu v ni zahalena...ST
|


