drsnosrstej kokršpaněl» registrace: 23.11.2011 » 46, muž, České Budějovice / Lišov
» vzkaz
» děl: 159 |
Komentáře uživatele :
20.05.2018 - 10:02
Bomejka: Děkuju velice.
|
20.05.2018 - 10:01
Ringo: Dík za návštěvu a přizpestření :)
|
20.05.2018 - 10:00
ttragelaf: Děkuju.
|
20.05.2018 - 10:00
Tara: Díky moc.
|
20.05.2018 - 09:59
Hazentla: Oh, děkuji ;)
:-* |
20.05.2018 - 09:56
Kajuta: Tak velký dík za návštěvu a větší za zamyšlení, kamaráde.
|
19.05.2018 - 10:08
Hazentla: :-*
je pro mne tím nejcennějším, co na světě je k mání |
19.05.2018 - 08:35
Tara: Veliký dík, moc rád Tě tu vidím.
|
19.05.2018 - 08:34
Lilith: anóóó, další pohádkůůů 8-)
Díky za tuhle. |
19.05.2018 - 08:31
Bomejka: Je. A někdy k tomu rozpoznání asi ani nedojde. Velký dík za návštěvu a slova.
|
19.05.2018 - 08:30
ttragelaf: Nevim. Každopádně dík za návštěvu, a za myšlenku dvojnásob.
|
19.05.2018 - 08:27
vavaoko: Dík, tati.
|
19.05.2018 - 08:26
Milena: Velký dík za návštěvu a čas.
|
19.05.2018 - 08:25
Ringo: Okamžitě se tu vyjadřuj naprosto nenuceně! :) :) :)
|
18.05.2018 - 14:04
Hazentla: cyniku :)))
|
18.05.2018 - 10:47
každopádně, přiblížení k pravdě, dělá věci ostřejšími (jako lepší foťák)... o svém názoru na ni už jsem se hodně rozepsal v diskusi tady: https://www.libres.cz/dilo/139543-diskuze-zejmena-na-internetu/
|
18.05.2018 - 10:38
Hazentla: ... když tady je stejně zase "hlááášenííí městskééého roozhlasuuu" ...
po těhle třech slibuju jednu úplně konkrétní pro jednu úplně konkrétní (pro tebe :-*) |
17.05.2018 - 09:35
no... jestli tě někdo nechával na holičkách... takže jsi přišla holičkám pod ruku... mohl by někdo mít... z těch tvých slov paruku...
...ale ony dorostou... :) |
16.05.2018 - 10:26
maloval je pro ni
sám Salvador Dalí a teď na obraze zdají se jí malý (ty starosti...) ST |
11.05.2018 - 14:27
:)
|


