|
úvaho-báseň 7.12.2010
» 09.12.2017 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba » komentářů: 9(7) » tipů: 13 |
|
...
» 03.01.2018 » autor: enigman » komentářů: 7(7) » tipů: 13 |
|
pro padlý...mmm
» 07.01.2018 » autor: enigman » komentářů: 6(6) » tipů: 13 |
|
..ách jo,to počasí počasíčko..
» 09.01.2018 » autorka: Květka Š. » komentářů: 6(6) » tipů: 13 |
|
» 13.02.2018 » autor: Hermes » komentářů: 8(7) » tipů: 13 |
|
..jen takové obyčejné probuzení..
» 15.02.2018 » autorka: Květka Š. » komentářů: 7(7) » tipů: 13 |
|
..taková o stromu a tak..
» 18.02.2018 » autorka: Květka Š. » komentářů: 7(7) » tipů: 13 |
|
» 01.03.2018 » autor: libour » komentářů: 9(6) » tipů: 13 |
|
Janu Skácelovi k březnovým ídam .
» 04.03.2018 » autor: Hermes » komentářů: 5(5) » tipů: 13 |
|
***
» 19.03.2018 » autorka: Bomejka » komentářů: 8(8) » tipů: 13 |
|
..motýl,já a růžová vůně..
» 05.04.2018 » autorka: Květka Š. » komentářů: 8(8) » tipů: 13 |
|
..jen něco ze šuplíku..
» 22.04.2018 » autorka: Květka Š. » komentářů: 7(7) » tipů: 13 |
|
--------
» 22.04.2018 » autorka: Bomejka » komentářů: 7(7) » tipů: 13 |
|
Děkuji všem, kteří na mne nezanevřeli ani po roce výpadku. Pamatuji si je a jsem jim s úklonou a rumem v kalíšku. Tato báseň byla napsaná dnes v restauraci Na Zavadilce po šestém pivu.
» 04.05.2018 » autor: Houda » komentářů: 8(7) » tipů: 13 |
|
» 10.05.2018 » autor: Kajuta » komentářů: 14(7) » tipů: 13 |
|
..prostě jen tak.. :-))
» 24.05.2018 » autorka: Květka Š. » komentářů: 8(8) » tipů: 13 |
|
» 29.05.2018 » autor: Kajuta » komentářů: 14(7) » tipů: 13 |
|
» 31.07.2018 » autorka: Vačice » komentářů: 11(8) » tipů: 13 |
|
» 05.09.2018 » autor: libour » komentářů: 16(8) » tipů: 13 |


