|
Pro přítele, co znovu našel, co kdysi zahodil.
» 16.10.2007 » autorka: spare |
|
Vím, že to neni báseň, ale kam to dát?
» 16.10.2007 » autor: gabkin |
|
kdyby náhodou jsi si pamatovala můj nick a www.Liter.cz
» 16.10.2007 » autor: gabkin |
|
....
» 15.10.2007 » autorka: Jezabel |
|
*nevím
» 15.10.2007 » autorka: Slávka |
|
...
» 15.10.2007 » autorka: Slávka |
|
...ráno po probuzení
» 15.10.2007 » autorka: spare |
|
Neboj, teď zatáhla jsem drápky
» 15.10.2007 » autorka: spare |
|
Ne, o prášky na spaní nestojím.
» 14.10.2007 » autorka: spare |
|
Zatím jen v mé hlavě...
» 13.10.2007 » autorka: spare |
|
Asi naštvu obě strany, ale je to jen taková hříčka se slovy.
» 13.10.2007 » autorka: spare |
|
.. jsou ti co to nezvládli ...
» 12.10.2007 » autor: HarryHH |


