|
....
» 04.12.2007 » autorka: Jezabel |
|
po zdi dolů stéká...
» 04.12.2007 » autorka: Lorraine |
|
...
» 04.12.2007 » autorka: Slávka |
|
Tvá...
» 04.12.2007 » autorka: spare |
|
Občas se v něm ztrácím.
» 04.12.2007 » autorka: spare |
|
Je Jirka šachista? A co Mirek? Věnuji jim tohle haiku.
» 04.12.2007 » autor: Siorak |
|
...děkuju Vám za ten příval neskutečné energie
» 03.12.2007 » autorka: Jezabel |
|
Bylo to trochu zvláštní vyznání citů, ale v té chvíli mě potěšilo a inspirovalo ...
» 03.12.2007 » autorka: Štěpina |
|
... další z miniatur
» 03.12.2007 » autorka: Slávka |
|
Občas to tak mám...
» 03.12.2007 » autorka: spare |
|
Bylo to včera.
» 03.12.2007 » autorka: spare |
|
... které neroztají ani pod tíhou seriálu problémů
» 03.12.2007 » autorka: Levandule |
|
jedna pro pondělí
» 03.12.2007 » autor: gabkin |


