|
Změny někdy zabolí...
» 08.12.2007 » autorka: spare |
|
ještě než napsala čarodějka, to platilo
» 08.12.2007 » autor: gabkin |
|
...do mých se dívej...
» 07.12.2007 » autorka: Lorraine |
|
Nebude to snad dlouho trvat, stýskalo by se mi:-)
» 07.12.2007 » autorka: spare |
|
...i tak se to dá říci.
» 07.12.2007 » autor: gabkin |
|
Neměl to s nimi jednoduché..
» 07.12.2007 » autor: Siorak |
|
..bez iluzí
» 06.12.2007 » autorka: Jezabel |
|
Nedávno tu bylo jedno rozpočitadlo. Mě napadlo jiné, kratší a z jiného pohledu. Možná trochu ironické.
» 06.12.2007 » autorka: Štěpina |
|
***
» 06.12.2007 » autorka: isisleo |
|
... o nářez ...
» 05.12.2007 » autor: HarryHH |
|
....už neodolám
» 05.12.2007 » autorka: Jezabel |
|
Jen taková holčičí, jak mi tuhle někdo napsal:-))
» 05.12.2007 » autorka: spare |
|
*
» 05.12.2007 » autor: Siorak |
|
... do polosyta ..
» 04.12.2007 » autor: HarryHH |


