|
...2008
» 25.12.2007 » autor: G.P. |
|
Konečně se mi zastavil čas – myslím na vás… PF ode mně a od G.P. najdete u nás na www.gp123.blog.cz – vlastní obrázky PF
» 24.12.2007 » autorka: Levandule |
|
Ale už fakt, musím začít vzpomínat, co komu a kde je to ukryté.
» 24.12.2007 » autor: gabkin |
|
.................
» 24.12.2007 » autor: čubík |
|
momentky ..
» 24.12.2007 » autor: Siorak |
|
...dárek hozený do ticha
» 23.12.2007 » autorka: Jezabel |
|
Období Vánoc je nádherné, ale pro mnoho lidí je tím nejhorším obdobím roku.Osamělí...po rozchodu nebo smrti někoho blízkého.Vzpomínky jim drásají srdce. Možná čekají na telefon nebo návštěvu. Dárky nejsou jenom za peníze:-)
» 23.12.2007 » autorka: spare |
|
píšu Ti podruhý ježíšku
» 23.12.2007 » autor: gabkin |
|
život je změna...
» 22.12.2007 » autorka: spare |
|
možná už pod stromeček:-)
» 22.12.2007 » autorka: spare |
|
jak, na zabití, jen jako milující otec neumím říci ne.
» 22.12.2007 » autor: gabkin |
|
Příjmu z povděkem rady a typy ohledně dialektu od Ostraváků a lidí z přilehlých dědin. Neovládám ho tak dobře. Jinak u nás od Bartošovic,Studénky až k Jistebníku je velká rybníkářská oblast.
» 22.12.2007 » autor: Siorak |


