|
*
» 16.03.2008 » autorka: Slávka |
|
Moudřejší...by měl ustoupit ?!
» 16.03.2008 » autorka: spare |
|
***
» 16.03.2008 » autor: Siorak |
|
...
» 15.03.2008 » autorka: spare |
|
člověk na své cestě létá, padá...létá, padá... tak nějak dokola
» 14.03.2008 » autorka: labuť |
|
.......
» 13.03.2008 » autorka: Jezabel |
|
.. tak nějak, že by o mě..? )
» 13.03.2008 » autorka: labuť |
|
***
» 13.03.2008 » autorka: isisleo |
|
Bojíme se ho slyšet...možná bychom uslyšeli sami sebe.
» 11.03.2008 » autorka: spare |
|
***
» 11.03.2008 » autorka: isisleo |
|
Buďte na to své hodní.
» 11.03.2008 » autor: Siorak |
|
...
» 10.03.2008 » autorka: labuť |


