|
Aforismy? Nevím, posuďte sami,na škatulce snad tolik nefrčí..
» 21.03.2008 » autor: Siorak |
|
Snová touha
» 20.03.2008 » autorka: churry |
|
... zase mé pocity...
» 20.03.2008 » autorka: labuť |
|
...
» 20.03.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
.........ze života...
» 20.03.2008 » autor: čubík |
|
Varuji, je to zase dost dlouhé. Předělal jsem kapku jednu starší věc
» 20.03.2008 » autor: Siorak |
|
...
» 19.03.2008 » autor: HarryHH |
|
... Aťanem Téma zpracováno na přání gabkina. Začalo to větou: „Vezmeme Aťana na procházku?“
» 19.03.2008 » autorka: Štěpina |
|
Amaretto je italský ovocný likér, jenž má trpkosladkou chuť....(říká wikipedie)
» 19.03.2008 » autorka: spare |
|
… … … … … očí otevřených …
» 18.03.2008 » autor: HarryHH |
|
............
» 18.03.2008 » autorka: Jezabel |
|
... každý ji má... každého žene dál... není, kdo by o ní nestál... ač u každého je trochu jiná...
» 17.03.2008 » autorka: labuť |
|
Zůstane opět sama?
» 17.03.2008 » autorka: Lorraine |


