|
............
» 05.04.2008 » autorka: Jezabel |
|
Jen pocit. Tady a teď...
» 05.04.2008 » autorka: spare |
|
... blázni ...
» 04.04.2008 » autor: HarryHH |
|
nejen pro Psavce a Gabkina co je napadly dnešní blbinky
» 04.04.2008 » autorka: s.e.n |
|
...
» 04.04.2008 » autorka: spare |
|
blbůstka ... vzhledem k tomu, že jak se zdá tuhle básenku nepochopila ani máma –> je to pouze výmysel ... fantazie, nič jiné ...
» 04.04.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
Čerstvá blbinka, která se mi právě vylíhla v hlavě. ...jako bych už to dnes někdy četl..
» 04.04.2008 » autor: gabkin |
|
Surrealistická literatura se také snažila být jen přepisem podvědomí, což nutí pozdějšího čtenáře se představit stav v jakém byl pisatel, protože jinak je dílo nesrozumitelné. Jejich básně se ve většině případech nerýmují.
» 04.04.2008 » autor: Siorak |
|
... k nadcházejícím narozeninám ...
» 03.04.2008 » autor: HarryHH |
|
Stává se to...snad jednou za život.
» 03.04.2008 » autorka: spare |
|
...kdyby jsi byla úplně zmoklá, aby ti proužky vody stékaly po vlasech do výstřihu byla by jsi hezčí, ale i polopromoklá jsi kouzelná..........
» 02.04.2008 » autorka: Jezabel |
|
......
» 02.04.2008 » autorka: Jezabel |
|
Reakce na jednu malou milou SMS.
» 02.04.2008 » autorka: spare |


