|
... můžete mi někdo opravit češtinu ? díky ...
» 15.04.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
Miniatura o tom, kterak je ošemetné používat dva smysly. (volné pokračování hmatové)
» 15.04.2008 » autor: gabkin |
|
..........
» 14.04.2008 » autorka: Jezabel |
|
...........
» 14.04.2008 » autorka: Jezabel |
|
***
» 14.04.2008 » autorka: isisleo |
|
.......................
» 14.04.2008 » autor: čubík |
|
prostě se tím musíš prokousat
» 13.04.2008 » autorka: churry |
|
..........
» 13.04.2008 » autorka: Jezabel |
|
Je to jen jeden můj zážitek, který mi nevím proč, tak utkvěl.
» 13.04.2008 » autorka: Štěpina |
|
nebo to tu už bylo?
» 13.04.2008 » autorka: Lorraine |
|
Pohádka? úvaha? fikce ? báseň .. záleží na tom ? chtělo to ven, a chtělo to sem
» 13.04.2008 » autorka: Romana Šamanka LadyLoba |
|
Miniaturka o tom, kterak je dobré používat více smyslů, aby se nestalo, to co mně.
» 13.04.2008 » autor: gabkin |
|
bolest navěky...
» 12.04.2008 » autorka: churry |
|
aneb co stíny noci psaly...
» 12.04.2008 » autor: gabkin |
|
..................
» 12.04.2008 » autor: čubík |
|
promiň gabkine že ti kradu název nějak mě to inspirovalo...a pokud to někoho pobouří.....je mi to fuk
» 11.04.2008 » autorka: Jezabel |
|
........bože lidi neblázněte....vždyť ta báseň je vcelku veselá....černě... ale to už jsem prostě já..
» 11.04.2008 » autorka: Jezabel |


