Díla : archivní » kategorie : Básně / Ostatní

... můžete mi někdo opravit češtinu ? díky ...
» 15.04.2008
Miniatura o tom, kterak je ošemetné používat dva smysly. (volné pokračování hmatové)
» 15.04.2008
» autor: gabkin
..........
» 14.04.2008
» autorka: Jezabel
...........
» 14.04.2008
» autorka: Jezabel
se cítím...
» 14.04.2008
» autorka: spare
***
» 14.04.2008
» autorka: isisleo
.......................
» 14.04.2008
» autor: čubík
prostě se tím musíš prokousat
» 13.04.2008
» autorka: churry
.......
» 13.04.2008
» autorka: Jezabel
..........
» 13.04.2008
» autorka: Jezabel
Je to jen jeden můj zážitek, který mi nevím proč, tak utkvěl.
» 13.04.2008
» autorka: Štěpina
nebo to tu už bylo?
» 13.04.2008
» autorka: Lorraine
Pohádka? úvaha? fikce ? báseň .. záleží na tom ? chtělo to ven, a chtělo to sem
» 13.04.2008
Miniaturka o tom, kterak je dobré používat více smyslů, aby se nestalo, to co mně.
» 13.04.2008
» autor: gabkin
bolest navěky...
» 12.04.2008
» autorka: churry
........
» 12.04.2008
» autorka: Jezabel
aneb co stíny noci psaly...
» 12.04.2008
» autor: gabkin
..................
» 12.04.2008
» autor: čubík
promiň gabkine že ti kradu název nějak mě to inspirovalo...a pokud to někoho pobouří.....je mi to fuk
» 11.04.2008
» autorka: Jezabel
........bože lidi neblázněte....vždyť ta báseň je vcelku veselá....černě... ale to už jsem prostě já..
» 11.04.2008
» autorka: Jezabel
1 ... 422|423|424|425|426|427|428|429|430 ... 573

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku