|
.. jaro je krásné... tak k čemu anotaci.. ))
» 11.04.2008 » autorka: labuť |
|
na mé tváři...
» 11.04.2008 » autorka: Lorraine |
|
Bohužel celý odkaz se mi nepodařilo díky délce vložit. Viz heslo „Informačně teoretická smrt“ na stránkách http://cs.wikipedia.org/wiki/Hlavn%C3%AD_strana
» 11.04.2008 » autor: Siorak |
|
.....děkuju Levandulko.....já už kvůli němu nepláču......už jsem si asi i odpustila.....jen vzpomínky se občas vracejí
» 10.04.2008 » autorka: Jezabel |
|
Jedna starší. Uklízela jsem šuplík... Trpělivost sice růže přináší, ale také musí být brána s mírou... Nic jiného v tom nehledejte.
» 10.04.2008 » autorka: Štěpina |
|
pokud to někdo bude číst, tak by mě opravdu zajímalo, kam by to zařadil.
» 10.04.2008 » autor: gabkin |
|
pokud to někoho pobouří, tak se omlouvám.
» 10.04.2008 » autor: gabkin |
|
........
» 09.04.2008 » autorka: Jezabel |
|
..........
» 09.04.2008 » autorka: Jezabel |
|
...děkovná...pro všechny... poblázněná... stovka...
» 09.04.2008 » autorka: labuť |
|
...zase ty vzpomínky...vedou ji k němu...
» 09.04.2008 » autorka: Lorraine |
|
***
» 09.04.2008 » autorka: isisleo |
|
vše nejlepší k Tvým narozeninám, a tady ji máš. zároveň poslouží jako odpověď těm, kteří mi říkají, že jsem se změnil, omyl přátelé – blbnu dál.
» 09.04.2008 » autor: gabkin |
|
už se o mně ví...
» 09.04.2008 » autor: gabkin |
|
Z čeho budem svítit? To je snad ještě větší problém, než kam s ním. A když už jsme u něj: Jaderný odpad je ukládán dočasně proto, že v něm zůstává vysoké procento energie (hodně přes 90 %). Jen zatím nemáme levné a účinné technologie, jak ji z něj získat.
» 08.04.2008 » autor: Špáďa |


