|
..další ohrané „když“ v řadě..:o))
» 01.09.2006 » autorka: šuměnka |
|
...vzpomínám na tu zahradu s tichými řadami hrobů...
» 31.08.2006 » autor: G.P. |
|
..pro Robina..
» 31.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..jsou ty mezníky mezi cestami..
» 31.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
» 31.08.2006 » autorka: isisleo |
|
smsková (pro Robina)..to odloučení je vážně na hlavu..
» 30.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..takové mé obvyklé „když“..:o))
» 30.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..pro mého Robina..
» 29.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..když o nich Cecil poslední dobou tak mluví a píše..taky mi to nedalo ))
» 29.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
lidi jsou posedlí penězi..a mě tahle posedlost děsí..protože už dávno platíme..a někdo to přesto nevnímá..
» 27.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
je to odpověď na Mourkovu básenku „K čemu..“
» 27.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..je v ní víc..než se na první pohled zdá..:o))
» 26.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..pro Nikitu..
» 26.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..opět jeden z mých neutuchajících toků nesmyslných myšlenek ))
» 25.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..o lidech..s lidmi..a pro lidi..a tak to nějak je ))
» 25.08.2006 » autorka: šuměnka |


