|
tahle panenka je pro mě navýsost důležitá..“tak vše nej květino moje líbezná“..:o))
» 24.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..tématicky mě navnadil Hair..za což mu tímto děkuji ))
» 24.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
***
» 24.08.2006 » autorka: isisleo |
|
..inspirací mi jest j.c.ben..:o))
» 23.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..nápad ze včerejšího rána..:o)) (uff..a to jsem se dřív budila ze zcela jinými myšlenkami)
» 23.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..opět jeden z mých pohledů..ale nevnucuji Vám ho ))
» 22.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..jsou mnohdy večery mé i na zamyšlenou..:o))
» 22.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
.....
» 21.08.2006 » autorka: Slávka |
|
...nálada, taková by mohla trvat šííííleně dlouho... ))
» 21.08.2006 » autorka: isisleo |
|
... je možné odpuštění?.. nevím, snad ano..proč neříkáme, co cítíme a co chceme..možná se to jednou naučíme..
» 21.08.2006 » autorka: isisleo |
|
))
» 18.08.2006 » autorka: isisleo |
|
)
» 16.08.2006 » autorka: isisleo |
|
pro mého Robina..
» 14.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..momentově vzniklá z podnětů pudových ;o))
» 14.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
aneb borůvkový koláč dokáže své (trocha veselosti v tom mém smutenkovém čase)
» 13.08.2006 » autorka: Slávka |
|
jedna letních usmutnělých nocí a její momentální zachycení..
» 11.08.2006 » autorka: šuměnka |
|
..ta je pro mou tetu..neboť jí umřela maminka!! (měly mimořádný vztah..který jsem obdivně vnímala odmala až doposud..a něco podobného bych přála nejen sobě..ale každému zažít)
» 11.08.2006 » autorka: šuměnka |


