|
Takhle můžou dopadnout smilní stařečkové.
» 12.01.2012 » autor: Psavec » komentářů: 16(16) » tipů: 37 |
|
se sb. láskovin
» 14.11.2013 » autor: zenge » komentářů: 19(19) » tipů: 37 |
|
... toulky po hřebenech myšlenek ...
» 07.09.2016 » autorka: labuť » komentářů: 24(22) » tipů: 37 |
|
» 26.03.2015 » autor: Siorak » komentářů: 24(21) » tipů: 37 |
|
http://www.youtube.com/watch?v=FvZHeQfr5Rs
» 16.11.2012 » autorka: básněnka » komentářů: 36(23) » tipů: 37 |
|
Dnes se mi zdál hezký sen
» 25.07.2014 » autorka: Kapka » komentářů: 37(21) » tipů: 37 |
|
pro letní jabloně...
» 02.08.2014 » autorka: básněnka » komentářů: 27(26) » tipů: 37 |
|
se sbírky láskoviny
» 21.09.2013 » autor: zenge » komentářů: 19(19) » tipů: 37 |
|
Královský hrad Karlštejn nemá studnu. V dobách, kdy byl stavěn, to byla závažná chyba. Král Karel čvrtý tento problém vyřešil tak, že nechal z hluboké studny vykopat boční chodbu, která napájí nádrž vodou z potoka. Tato chodba byla svého času nepřísněji střeženým tajemstvím hradu. Všichni, kdo na chodbě pracovali, předčasně zemřeli. Všichni, až na jednoho. Možná prozrazuji tajemství. Nyní již mohu. A pokud ne, já jsem králi nepřísahal.
» 23.05.2014 » autor: vavaoko » komentářů: 37(19) » tipů: 37 » Básně / Balady, romance |
|
za bezhvězdných finských nocí vyvěrá čirá radost z žití...
» 02.08.2012 » autorka: zvířenka » komentářů: 13(11) » tipů: 37 |
|
http://www.youtube.com/watch?v=uHPNB9XNQH0&feature=fvwrel
» 28.12.2011 » autorka: Verena » komentářů: 20(19) » tipů: 37 |
|
pár dojmů v ranečku
» 15.10.2014 » autor: Kajuta » komentářů: 25(20) » tipů: 37 |
|
» 30.10.2012 » autor: René Vulkán » komentářů: 16(15) » tipů: 37 |
|
..ty pošetilej ptáku.. (g.a.)
» 18.06.2013 » autor: Kajuta » komentářů: 17(15) » tipů: 36 » Básně / Balady, romance |
|
***
» 31.05.2014 » autorka: zvířenka » komentářů: 16(15) » tipů: 36 |
|
i na šťastného člověka sedne depka; zvlášť, když je zas o rok starší, dostaví se domů po nádherné dovolené a další dny zas bude vstávat v půl páté do pracovního procesu, přičemž k tomu obdrží niterný dojem, že mu to už vůbec nepíše... neznamená to, že by to nebyl jinak šťastný člověk... nicméně, asi je to nějaký :) kosmický :) proces udržující duševní rovnováhu tím, že prostě i na nešťastné lidi sedá občas radost ze života a na šťastné trocha toho splínu... tož...
» 03.01.2017 » autor: drsnosrstej kokršpaněl » komentářů: 20(20) » tipů: 36 |


