radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.10.2018 - 14:21
Psavec: ST.
|
14.10.2018 - 13:14
byron: Dobré...
ST |
13.10.2018 - 19:35
Špáďa: A je definitivně vymalováno. Už jen posčítat naše hlasy.
|
12.10.2018 - 13:57
Psavec: Dám ST.
|
11.10.2018 - 16:54
Gándhí: otevřené ST...
|
09.10.2018 - 17:08
byron: ST
|
09.10.2018 - 08:40
valerie: Ani to nemůžeš znát, nikdy jsi to ještě neprožil, vše co bude dál je premiéra, tak je to na nás, snaž se:-) ST
|
02.10.2018 - 15:34
Psavec: Dám ST.
|
01.10.2018 - 21:33
Kampa1234: Vzpomínky zázrak na druhou.
Jen ty nám sebrat nemohou:-) |
29.09.2018 - 21:06
Kampa1234: Bez citu je svět bezcenný kýč, začněte milovat ať žije chtíč:-)Velmi pěkné.
|
28.09.2018 - 22:47
byron: dávám Tip...
|
28.09.2018 - 07:45
ttragelaf: ST****
|
27.09.2018 - 17:44
byron: ST
|
27.09.2018 - 12:06
ttragelaf: v takovém uspořádání
se mi líbí i kdyby tam bylo: tak se lhát se nedá jazykem * jsi to poskládal a stylem sobě vlastním nechal zahalené nějakou rouškou tajemství * mluvit jazyky je termín Pavla z Tarzu |
27.09.2018 - 11:49
ttragelaf: zas se říká pravda
jen taková se nepřizná se v každém zvedá ticho ve stínech co lžou se houpá se a nechává se plout ,,,"""se,,,""" se"",,,""",,, zvratná slabika se v .. nadbytečném počtu rozhoupá sloveso a všechna slovesa v okolí, ke kterým se nechá vztáhnout ST |
23.09.2018 - 13:54
byron: dávám Tip...
|
09.09.2018 - 00:11
Špáďa: Lépe, je-li naděje o něco delší, vteřina je málo. Aspoň pro mě; už mi to totiž tak rychle nepálí. Ani bych si tu naději nevychutnal.
|
06.09.2018 - 20:53
|
03.09.2018 - 18:45
Gándhí: eSTé
|
03.09.2018 - 17:32
Bomejka: Pěkné
ST:-)) |


