radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.04.2018 - 17:51
radek oslov: dík teď to vidím,opraveno psal jsem v mobilu,momentální nápad a ve vlaku,tak asi proto,a já to potom už neupravuji....
|
24.04.2018 - 16:25
René Vulkán: Ahoj Radku,
je tam pár chyb - překlepů oočítám - má být asi počítám nně - oprav na - mně mezi třemi tečkami a předcházejícím slovem je taky lépe udělat mezeru je lepší taky za čárkou udělat mezeru a rytmus by mohl být lepší i obsahově by se asi dalo více zprůhlednit sdělení napadla mě tato varianta: Nutím se ke lži, slova počítám a ty lži ke mně zpátky běží A tak se ptám, co vlastně udělám když do života pořád sněží ... |
24.04.2018 - 14:53
Bomejka: Pěkné ST
|
18.04.2018 - 15:01
Gándhí: ST...
|
16.04.2018 - 22:20
Psavec: ST.
|
16.04.2018 - 17:24
Bomejka: ST
|
14.04.2018 - 08:54
divoženka1: Na jiné planetě?Taky ;-)vítej ST
|
13.04.2018 - 19:31
Lilith: ST
|
13.04.2018 - 19:28
Lilith: ST
|
12.04.2018 - 19:46
Psavec: ST.
|
12.04.2018 - 10:47
Bomejka: I na jiné planetě múzu máš,
a ST tam dohledáš:-)) |
10.04.2018 - 12:27
Bomejka: ST
|
08.04.2018 - 13:28
|
05.04.2018 - 18:37
Psavec: ST.
|
04.04.2018 - 21:52
ttragelaf: ano, neskutečně zajímavé verše, líbí
|
04.04.2018 - 21:29
René Vulkán: zajímavé
|
04.04.2018 - 14:04
Gándhí: ST...
|
04.04.2018 - 08:47
Bomejka: pěkné
ST |
01.04.2018 - 17:29
Bomejka: pěkné ST
|
01.04.2018 - 16:42
Bomejka: Upřímnou soustraST
|


