radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.05.2018 - 16:46
Psavec: Povedená, ST.
|
30.05.2018 - 15:48
ttragelaf: to je bezva tvrdé
|
30.05.2018 - 15:01
Bomejka: Krátké,ale pěkné
ST |
26.05.2018 - 12:10
Psavec: ST.
|
25.05.2018 - 23:01
Bomejka: ST
|
23.05.2018 - 19:45
|
22.05.2018 - 13:33
Psavec: Líbí, ST.
|
19.05.2018 - 16:55
Bomejka: Hezká
ST |
07.05.2018 - 16:03
Bomejka: ST*
|
07.05.2018 - 06:47
kasparion: tohle je pěkně napsaný a minimem slov ST
|
04.05.2018 - 19:52
Psavec: Hezká, ST.
|
04.05.2018 - 00:49
kasparion: Dát či nedát to je oč tu běží....
moc se mi líbí takže ST |
02.05.2018 - 19:45
Bomejka: pěkná ST
|
02.05.2018 - 19:44
Bomejka: Další sklenku či džbánek si naliješ,
bolesti hlavy si užiješ:-) |
02.05.2018 - 17:45
radek oslov: Kasparion.to je dobrý dik za čtení..
|
02.05.2018 - 04:57
kasparion: až propije se báseň deskou stolu
vyrazíte potmě, spolu a koncert ala porcelán ti připomene , neměl si vypít tolikerý džbán ST |
01.05.2018 - 18:45
Psavec: ST.
|
30.04.2018 - 22:37
kasparion: lidi prostě zapomínají, že vzešli taktéž z přírody
a jak se říká po nás potopa ...pardon po mě ST |
29.04.2018 - 12:09
Bomejka: Kdo ví,kdo ví
ST se dostaví |
25.04.2018 - 19:47
Psavec: ST.
|


