radek oslov» registrace: 04.12.2011 » 57, muž, Žatec
» vzkaz
» děl: 1877 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.05.2013 - 23:08
Květka Š.: ST))
|
30.05.2013 - 21:16
kvítek: vždy se sní...ST
|
29.05.2013 - 21:26
krizekkk: Jo. ST :-)
|
27.05.2013 - 18:02
kvítek: taky mu závidím....ST
|
26.05.2013 - 18:45
Květka Š.: To se mi líbí...ST))
|
25.05.2013 - 19:50
myšlenka pouhá: s lehkostí po vánku posílám ... ST
|
25.05.2013 - 13:06
Květka Š.: ..ST))
|
25.05.2013 - 11:49
labuť: Něžné čtení...
|
24.05.2013 - 20:35
|
24.05.2013 - 18:56
myšlenka pouhá: ... ST
|
24.05.2013 - 00:35
Lostgen.: :)))
|
24.05.2013 - 00:35
Lostgen.: pro miniatury si vážně výstižnej, přesněj a dobrej
|
24.05.2013 - 00:34
Lostgen.: Líbí, líbí. joooo st
|
23.05.2013 - 21:31
Qqq: ST
|
23.05.2013 - 20:16
la loba: líbí se mi to st
|
23.05.2013 - 20:14
krizekkk: Chlape, máš ode mne ST. Víš proč? Protože psát je potřeba, ne zábava.
|
23.05.2013 - 07:24
labuť: Někdy je mlčení varovným a bolavým signálem...
|
22.05.2013 - 18:28
myšlenka pouhá: ... ST
|
22.05.2013 - 10:55
Květka Š.: St))
|
21.05.2013 - 19:58
kvítek: hm..ST
|


