radek oslov

» registrace: 04.12.2011
» 57, muž, Žatec
» děl: 1877
» komentářů: 448 / 3719
Komentáře k dílům uživatele :
13.08.2013 - 14:46
labuť: Vždycky je "cosi" ve vzduchu... :-)
13.08.2013 - 12:25
11.08.2013 - 21:41
René Vulkán: něžná
11.08.2013 - 15:12
Mbonita: dálka je mým křížem i radostí...bůh ví co zvítězí
09.08.2013 - 12:24
Kapka: Krajinu pohladit...
08.08.2013 - 19:48
kvítek: taky bych chtěla napsat co nelze číST
07.08.2013 - 20:44
Veru: Něco na tvých básních je...budu postupně čísti dál :o)
07.08.2013 - 20:43
Veru: Najdu si v ní svoje kousky....
07.08.2013 - 20:41
Veru: Mé stíny si rady neví, ale básnička je krásná, čtivá. ST.
05.08.2013 - 09:15
Kapka: ST
02.08.2013 - 07:10
Kapka: STíny samoty prosvětlí úsměv... přijde
01.08.2013 - 15:16
01.08.2013 - 11:38
jc senior: ...jsou ozvěny šalebné, když slyšíme v nich to, co chceme slyšet..
*
31.07.2013 - 18:16
kvítek: ale zarůSTá hrozně pomalu..:-(
20.07.2013 - 19:18
radek oslov: děkuji,opraveno
20.07.2013 - 17:59
myšlenka pouhá: ... hoří... ST
20.07.2013 - 16:06
Marcone: asi Ti tam chybí nějaké čárky řadky řádky, napady nápady.
Jako by jsi vstupoval do stejné řeky stále a stále. Tohle to ve mě probouzí. Dobré to jest ...
20.07.2013 - 13:38
zagrabiiina: srdce hoří
v dáli moří
hladinu zpěníme
a stejně
nevíme
20.07.2013 - 11:07
svetlana astachova: Radečku, nevím, jestli to je schválně, ale to "zdělení" se píše sdělení. Co ta hrubka? Jinak to moc nechápu, ale budu se snažit. Jsem dnes celkem natvrdlá. Světlana
19.07.2013 - 11:21
Květka Š.: ale padá,jen někdo se schová
a někdo ne...ST))
1 ... 103|104|105|106|107|108|109|110|111 ... 186

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku