René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.06.2025 - 20:44
divoženka1: Teda to je hezky zkomoleno
|
28.06.2025 - 09:16
|
28.06.2025 - 00:37
Lazar: Naprosto dokonalé!
|
20.06.2025 - 16:17
Dota Slunská: Má to živoucí atmosféru.
|
20.06.2025 - 16:15
Dota Slunská: On je to dobré v nás...jen s tím neumíme správně pracovat...za ty roky už bychom mohli být šikovnější.
|
19.06.2025 - 16:54
Radegast: Trio, leť.
|
19.06.2025 - 16:37
Radegast: Je v nás.
|
17.06.2025 - 12:50
|
17.06.2025 - 09:00
Lilith: Jo ;-)
|
17.06.2025 - 08:55
Lilith: Hihi, pobavilo :-))
|
16.06.2025 - 20:20
Dota Slunská: Rozesmálo. :)
|
16.06.2025 - 20:01
G.P.: René Vulkán: Díky :-)
|
14.06.2025 - 07:39
|
13.06.2025 - 22:30
G.P.: Raz - dva - tři,
šou dva - tři ve valčíkovém rytmu, raz - dva - tři a čtvrtou dobu vypnu, do páté si rýpnu. Raz - dva - tři jsme machři... |
13.06.2025 - 12:43
Ctirad Justus: Díky za rozhled.... nejsem si jist, ale je to povedené, tuze
C.J. |
13.06.2025 - 00:37
Psavec: Je to dobrý.
|
12.06.2025 - 22:14
divoženka1: Já si ten triolet musela vyguglit ,ale stejné jsem ho nepochopila :-))))
|
11.06.2025 - 19:19
Radegast: Postřeh...
|
08.06.2025 - 05:58
Dota Slunská: Poetický postřeh!
|
07.06.2025 - 12:24
divoženka1: Ano gotika někdy bere dech a voni minuloSTí
|


