René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1617 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.09.2019 - 11:46
vavaoko: ST
|
08.09.2019 - 00:49
Psavec: Za ST.
|
07.09.2019 - 22:58
|
07.09.2019 - 20:47
M.A.Rek: ST. Jen nevím, zda jsi předběhl čas, nebo jsi tak zpozdilý. :O)
|
07.09.2019 - 20:19
Kajuta: ST :-)
|
05.09.2019 - 22:57
|
04.09.2019 - 22:05
Liška76: NěžnoST že Tvých veršů čiší chci zůstat ve Tvé říši..pohádek;-)
|
04.09.2019 - 21:51
zenge: líbí
|
04.09.2019 - 18:08
valerie: milé a hladivé ST
|
04.09.2019 - 16:49
zenge: Tys volně vydechla, kouř však jak hustý vlas
vál ze všech komínů, valil se zádumčivě, podoben truchlivé pohřební vrané hřívě splétal se v kotouče a táhl nad Radlas I. Blatný umřel skoro zapomenutý;-( ST tobě do Brna a Ivanovi nad;-) |
04.09.2019 - 15:49
René Vulkán: Gándhí: skoro jsem se vyhladil
|
04.09.2019 - 15:43
Gándhí: neuvěřitelně hladivá... ST***
|
04.09.2019 - 00:40
René Vulkán: Ringo:
recitoval báseň takovou a tak že dostal takovou přes zobák až mu šili dáseň PS dík za komentík a inspiraci |
03.09.2019 - 21:01
TetaKazi: Nádherná.. :) ST
|
03.09.2019 - 19:42
Ringo: René, kdybys byl místo psychoterapeuta zubním chirurgem, možná bys napsal dílko Šít dáseň. (Snad mi za komentář nevrazíš jednu do zubů...)
|
03.09.2019 - 19:23
M.A.Rek: Umíš hladit krásu po vlasu. ST
|
03.09.2019 - 19:20
Lilith: I od Lil ST
|
03.09.2019 - 19:17
Psavec: Hezké, ST.
|
03.09.2019 - 19:01
vavaoko: ST
|
03.09.2019 - 17:40
byron: si dovolím přidat taky jedno pohlazení...:-)
ST |


