René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.10.2021 - 22:08
Besinka: Líbí.
|
23.10.2021 - 21:15
zenge: já chci plavat v modrých mracích:-)
st |
16.10.2021 - 21:40
zenge: je to jako kdybych si prohlédl 5 fotografií:_)
st ti |
16.10.2021 - 21:38
zenge: jsem jediný Čech co v Jugošce ještě nebyl:-)
stti |
16.10.2021 - 08:58
vavaoko: ST
|
14.10.2021 - 21:59
Dota Slunská: Mmmm... (to je inteligentní komentář, panečku!)
|
13.10.2021 - 19:55
|
13.10.2021 - 19:22
TetaKazi: A jdu si pro svetr.. ;-) ST
|
13.10.2021 - 06:39
sailorr: pod sněhem vždy vše vypadá přívětivěji. Pokud ho není moc
ST |
12.10.2021 - 23:18
|
12.10.2021 - 23:11
Dota Slunská: Jedna pěknější než druhá.
|
11.10.2021 - 18:41
Ctirad Justus: je to ten čas.... prolínání, pěkné to.
CJ |
11.10.2021 - 14:30
Květka Š.: *ST*
|
11.10.2021 - 00:16
|
10.10.2021 - 09:00
vavaoko: ST
|
09.10.2021 - 18:25
Psavec: Bešzva.
|
09.10.2021 - 16:20
René Vulkán: zenge: a staré Berósk říkával - kdo neměl zrzavó, neví co je láska
|
09.10.2021 - 09:48
zenge: Zrzky jsou vášnivý prý..
St |
09.10.2021 - 08:24
vavaoko: ST
|
08.10.2021 - 22:37
sailorr: ST
|


