René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.11.2021 - 13:40
Gándhí: Díky za rozšíření obzorů a pohnutí
|
30.10.2021 - 10:09
j.m.: ST.
|
30.10.2021 - 09:18
vavaoko: ST
|
30.10.2021 - 00:20
divoženka1: ****
|
28.10.2021 - 15:18
Květka Š.: :-),,,
|
27.10.2021 - 19:03
René Vulkán: Gándhí: To je genitální!
překlep, ... teda geniální |
27.10.2021 - 18:49
Gándhí: aťsi je tam klidně prd
v poslední nanovteřině jestli v autě nebo v peřině sami sebe se budem ptát zda nás ta chvíle bude srát zda se mihnou výhledy z Brd legendární kolosální mrd či faul, na nějž není nikdo hrd... |
25.10.2021 - 21:25
M.A.Rek: Umět to, napíšu to nějak tak. ;o)
|
25.10.2021 - 20:20
Dota Slunská: Šťastní lidé.
|
25.10.2021 - 20:07
divoženka1: Teď už vím ty souvislosti v básni a osudem Ivana Blatného
|
25.10.2021 - 20:04
divoženka1: Milé vyznání ST
|
25.10.2021 - 19:05
René Vulkán: divoženka1: a taky to byl brňák
|
25.10.2021 - 19:02
|
25.10.2021 - 15:08
divoženka1: Netušim kdo to je ,ale měla bych to zjistit když je inspiraci k této básni
|
25.10.2021 - 11:39
Dota Slunská: Neměl to lehký. Ale psal lehce jako pírkem. Taky ho mám ráda.
|
25.10.2021 - 11:35
Dota Slunská: Vidím to spíš černě, ale optimista ví, že v černé jsou skryty všechny barvy.
Dobře napsaná. |
24.10.2021 - 20:24
Besinka: ST. Ohromilo.
|
24.10.2021 - 20:22
|
24.10.2021 - 14:20
René Vulkán: vavaoko: to je fakt
|
24.10.2021 - 07:49
vavaoko: Uvidíme.
ST |


