zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.08.2014 - 23:28
Kajuta: ST :)
|
22.08.2014 - 22:46
Maryje...: Parade!
ST ツ |
22.08.2014 - 22:05
Maryje...: ...něžná smutnoST
|
22.08.2014 - 21:27
Kapka: Paráda! ST
|
22.08.2014 - 21:07
divoženka1: z nádechem noSTalgie
|
22.08.2014 - 20:43
divoženka1: holky maj šminky pod okama
muzika k ránu nedospaná a vůkol voní marijána co uSTlala si pod hvězdama |
22.08.2014 - 20:00
Lilith: Krása... :-)
ST |
22.08.2014 - 19:31
Mbonita: je sladká....a říkám touché! :-)
|
22.08.2014 - 16:54
Ardina: Báseň zajímavě plyne, ale ten závěr mě doSTal.
|
22.08.2014 - 16:20
Ardina: Lidstvo i na feSTech bylo odjakživa různé, výSTižně popsáno.
|
22.08.2014 - 15:08
Květka Š.: dobrý festoviny...ST))
|
22.08.2014 - 14:09
zelená víla: souhlas s Lotou... některá vyznání jsou klišé nebo je v nich všeho moc, ale tohle je úžasný...
|
22.08.2014 - 13:44
Lota: .
tohle, když přečte si žena ať je jaká je určitě roztaje a je jedno jestli je z Francie či z Horní Dolní Řečice :-) |
22.08.2014 - 13:08
vavaoko: Joo Paříž. Tam jsem také nebyl. Tobě ST
|
22.08.2014 - 13:01
Kapka: Moc se mi líbí, ST*
|
22.08.2014 - 12:49
Julien: pěkná báseň
|
22.08.2014 - 10:30
vavaoko: Kajuta to řekl. Tak jen ST
|
22.08.2014 - 08:55
Kajuta: SKVĚLE. ST. :)
|
22.08.2014 - 07:25
E.T.Jane: Na festu letí dredy
i culíky nevadí vředy ani doutníky Míchá se hudba i drinky koná se hašišová kuřba cítím marjánu ne konvalinky :) Skvělá jedna za druhou..Jdu si to přečíst znovu, aby mi nic neuniklo. Jsou super ** |
21.08.2014 - 22:33
zvířenka: Drží fest tvůj prach z cest
a do vikýře zdraví Z.v.í.ř.e °)° = jen bacha na záměnu LSD s LDN:-)) |


