zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11492 / 21580
Komentáře k dílům uživatele :
22.08.2014 - 23:28
Kajuta: ST :)
22.08.2014 - 22:46
Maryje...: Parade!
ST ツ
22.08.2014 - 22:05
Maryje...: ...něžná smutnoST
22.08.2014 - 21:27
Kapka: Paráda! ST
22.08.2014 - 21:07
divoženka1: z nádechem noSTalgie
22.08.2014 - 20:43
divoženka1: holky maj šminky pod okama
muzika k ránu nedospaná
a vůkol voní marijána
co uSTlala si pod hvězdama
22.08.2014 - 20:00
Lilith: Krása... :-)
ST
22.08.2014 - 19:31
Mbonita: je sladká....a říkám touché! :-)
22.08.2014 - 16:54
Ardina: Báseň zajímavě plyne, ale ten závěr mě doSTal.
22.08.2014 - 16:20
Ardina: Lidstvo i na feSTech bylo odjakživa různé, výSTižně popsáno.
22.08.2014 - 15:08
Květka Š.: dobrý festoviny...ST))
22.08.2014 - 14:09
zelená víla: souhlas s Lotou... některá vyznání jsou klišé nebo je v nich všeho moc, ale tohle je úžasný...
22.08.2014 - 13:44
Lota: .
tohle, když přečte si žena
ať je jaká je
určitě roztaje
a je jedno jestli je z Francie
či z Horní Dolní Řečice
:-)
22.08.2014 - 13:08
vavaoko: Joo Paříž. Tam jsem také nebyl. Tobě ST
22.08.2014 - 13:01
Kapka: Moc se mi líbí, ST*
22.08.2014 - 12:49
Julien: pěkná báseň
22.08.2014 - 10:30
vavaoko: Kajuta to řekl. Tak jen ST
22.08.2014 - 08:55
Kajuta: SKVĚLE. ST. :)
22.08.2014 - 07:25
E.T.Jane: Na festu letí dredy
i culíky
nevadí vředy
ani doutníky
Míchá se hudba
i drinky
koná se
hašišová kuřba
cítím marjánu
ne konvalinky
:)
Skvělá jedna za druhou..Jdu si to přečíst znovu, aby mi nic neuniklo. Jsou super
**
21.08.2014 - 22:33
zvířenka: Drží fest tvůj prach z cest
a do vikýře
zdraví
Z.v.í.ř.e
°)°
=
jen bacha na záměnu LSD s LDN:-))
1 ... 569|570|571|572|573|574|575|576|577 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku