zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.09.2014 - 14:04
matousekKkrejca: závidím ti jak lehounce píšeš a krásně ST
|
02.09.2014 - 09:46
vavaoko: ST. Nemám víc.
|
02.09.2014 - 09:33
Květka Š.: ST...:-))
|
02.09.2014 - 08:30
Liška76: jsi básník na slovo vzatý
ráda u tebe zaSTavím vždy! |
01.09.2014 - 23:38
Kajuta: ST :)
|
01.09.2014 - 23:32
Kajuta: ST :)
|
01.09.2014 - 23:01
|
01.09.2014 - 22:19
Maryje...: ST- líbí :)
|
01.09.2014 - 21:01
HANKA: Všechny Tvé jsou úžasné..ST.:-)
|
01.09.2014 - 20:28
sailorr: a.j. Berounce, klidným tokům a nevinnosti dětské duše
by v předtuše zlé netonuli vzpomínky někdy krásně bolí |
01.09.2014 - 20:26
HANKA: Krása..dík..ST.:-)
|
01.09.2014 - 20:06
|
01.09.2014 - 10:48
la loba: ST
|
01.09.2014 - 10:30
Květka Š.: jako vždy...fajné...ST:-)
|
01.09.2014 - 09:57
matousekKkrejca: ST
|
01.09.2014 - 09:34
vavaoko: Mám jen ST
|
01.09.2014 - 09:23
Ardina: Všude dobře, doma nejlíp, tvoje báseň to jen potvrzuje, moc krásná - ST+Z
|
01.09.2014 - 07:17
J.F.Julián: pěkné st
|
01.09.2014 - 00:21
|
31.08.2014 - 23:40
Lota: .
z Tvých toulek si naberou plnou náruč své srdce otevřu dokořán aby se v té kráse provětralo :-) |


