zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11492 / 21580
Komentáře k dílům uživatele :
21.08.2014 - 22:23
Lilith: Skvělé... tu si založím do vitrínky
ST
21.08.2014 - 21:00
Lota: .
Hudba stahuje mraky před intelektem,
ale rozjasňuje srdce
:)
21.08.2014 - 20:25
Lota: .
Viděno z té lepší stránky
je smrt jedna z mála věcí,
kterou lze realizovat
pohodlně v leže.
(R.R.)

;)))))
21.08.2014 - 20:23
krizekkk: Hudba budiž pochválena. Až na věky. Amen.
21.08.2014 - 15:48
Lota: .
je to veliká krása
vždyť láska je člověčí spása
třebaže i naivní husopaska ví
jak bolí
.
21.08.2014 - 10:08
vavaoko: Skvěle. Mám jen ST
20.08.2014 - 22:53
Kajuta: ST :)
20.08.2014 - 22:13
Květka Š.: ST...To je bezva...:-)
20.08.2014 - 21:22
Lilith: Čti!
Než mne rozední.

To je úžasný, celý :-)
ST*+Z
20.08.2014 - 20:02
myšlenka pouhá: tak tohle si prostě do záložky dát musím... to se mi nesmí ztratit :))) ST
20.08.2014 - 16:59
20.08.2014 - 15:05
zelená víla: já jsem nadšenec jakékoli lásky, když je v ní opravdovost... tvoje láskoviny jsou úžasný... :-)a frčím na louku, za koňmi, za lesem ... no láskám všem se tam pokloním :-)
20.08.2014 - 13:21
Květka Š.: ST...i já...
20.08.2014 - 11:36
E.T.Jane: Lásky mají tolik podob,
co je bublin na potoce,
co je vteřin v jednom roce,
co touhy může být v jedné sloce..
Nooo proSTě hroozně mooc :)
Nejhorší je, když láska není
to je jeden v pokušení :D
Láskoviny se mi líbííí
**
20.08.2014 - 10:44
20.08.2014 - 09:45
Kajuta: tiché ST...
20.08.2014 - 07:36
E.T.Jane: I smrt je součást života..
20.08.2014 - 05:18
19.08.2014 - 23:26
Lilith: Jednou se s umíráním musí začít... ale času dost ;-)
ST
19.08.2014 - 22:27
sailorr: Jak voní svině.... hodně, všude, často a čím dál víc
Člověk už neví, co je rub a líc
A těch rubů je už na rubáš
Nechrochtáš, tak nejsi náš
1 ... 570|571|572|573|574|575|576|577|578 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku