zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.08.2014 - 22:23
Lilith: Skvělé... tu si založím do vitrínky
ST |
21.08.2014 - 21:00
|
21.08.2014 - 20:25
Lota: .
Viděno z té lepší stránky je smrt jedna z mála věcí, kterou lze realizovat pohodlně v leže. (R.R.) ;))))) |
21.08.2014 - 20:23
krizekkk: Hudba budiž pochválena. Až na věky. Amen.
|
21.08.2014 - 15:48
|
21.08.2014 - 10:08
vavaoko: Skvěle. Mám jen ST
|
20.08.2014 - 22:53
Kajuta: ST :)
|
20.08.2014 - 22:13
Květka Š.: ST...To je bezva...:-)
|
20.08.2014 - 21:22
|
20.08.2014 - 20:02
myšlenka pouhá: tak tohle si prostě do záložky dát musím... to se mi nesmí ztratit :))) ST
|
20.08.2014 - 16:59
krizekkk: **
|
20.08.2014 - 15:05
zelená víla: já jsem nadšenec jakékoli lásky, když je v ní opravdovost... tvoje láskoviny jsou úžasný... :-)a frčím na louku, za koňmi, za lesem ... no láskám všem se tam pokloním :-)
|
20.08.2014 - 13:21
Květka Š.: ST...i já...
|
20.08.2014 - 11:36
E.T.Jane: Lásky mají tolik podob,
co je bublin na potoce, co je vteřin v jednom roce, co touhy může být v jedné sloce.. Nooo proSTě hroozně mooc :) Nejhorší je, když láska není to je jeden v pokušení :D Láskoviny se mi líbííí ** |
20.08.2014 - 10:44
vavaoko: ST
|
20.08.2014 - 09:45
Kajuta: tiché ST...
|
20.08.2014 - 07:36
E.T.Jane: I smrt je součást života..
|
20.08.2014 - 05:18
krizekkk: ST
|
19.08.2014 - 23:26
Lilith: Jednou se s umíráním musí začít... ale času dost ;-)
ST |
19.08.2014 - 22:27
sailorr: Jak voní svině.... hodně, všude, často a čím dál víc
Člověk už neví, co je rub a líc A těch rubů je už na rubáš Nechrochtáš, tak nejsi náš |


