zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11492 / 21579
Komentáře k dílům uživatele :
07.10.2014 - 20:33
sailorr: a.j.
07.10.2014 - 20:17
matousekKkrejca: krásněs to napsal - nevěra stejně jako láska jsou kořením života ST
07.10.2014 - 19:59
básněnka: zenge: ano...
07.10.2014 - 19:54
zenge: to básněnka: Nevěry rozšiřují obzory lásce
...i bolesti;-)Ď
07.10.2014 - 19:51
básněnka: u téhle by se chtělo brečet
kdybych to ještě uměla...
je víra i nevěra...
jen ...bych podotkla
co je mi do toho, co se děje v šestým
jsou přece dospělí
tak dospěli

snad víc, než nevěra, je důležitější mít rád(a)
a milovat...což je vlastně umění
07.10.2014 - 10:28
básněnka: je láska pták
pak ptám se kde hnízdí
že držíš se tak při zdi
a já zatím tesám do kamene
slova co prýští...:-)
07.10.2014 - 10:19
básněnka: a já studuju dálkově hantec u René Vulkána:-)
i tobě díkajs za osvětu:-)
06.10.2014 - 22:35
sailorr: ...jen hrst peří/nic víc není/přesto k Slunci stoupá výš/...

a.j.
06.10.2014 - 00:00
Špáďa: Perla tvých básní zas hodná potlesku,
co třpytí se tu jak Paříž od lesku.
04.10.2014 - 00:45
Špáďa: Minulý rok v Brně
polilo mě škvrně
pivem ze Škvrňan.
Já vám toho Škvrňanana
přímo mezi Brňanama
poslal do Brňan...
04.10.2014 - 00:17
Špáďa: Verše co maj duši,
a ta lásce sluší.
03.10.2014 - 22:47
Špáďa: Nářez boží
dál se množí
od pondělí do neděle
a pořád ti to 'de skvěle!
03.10.2014 - 13:17
enigman: přiměřeně...
03.10.2014 - 01:24
zelená víla: žeru ty tvoje láskoviny...
jsou volné... leč hladí...
02.10.2014 - 09:26
Kajuta: ST .)
02.10.2014 - 09:04
vavaoko: Mám jen ST
02.10.2014 - 08:28
02.10.2014 - 03:15
Kapka: Je to síla! ST
01.10.2014 - 21:22
Mbonita: jsem z toho zjihlá:-)
01.10.2014 - 19:57
Květka Š.: Láska...ST...:-)
1 ... 550|551|552|553|554|555|556|557|558 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku