zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21578
Komentáře k dílům uživatele :
12.10.2014 - 07:15
gabkin: taky ho mám, s logem PS..... ale jsou to pozemní stavby..... aby jsi zas nechytil Šumavskou.....

Chlape víš že tě nerad chválím, ale ono to jinak říci nejde..... to můžu mít montérky na sobě, bejt ztrhanej u compu v kuchyni..... ale po přečtení tebe jsem ve vteřině na vrcholcích Šumavy a vítr mi odírá tvář. Tohle je umění.... takhle šoupat s lidma.
12.10.2014 - 04:44
Ctirad Justus: ...uf, zajímavé :)
CJ
12.10.2014 - 00:54
Špáďa: ST nejen za tu režnou...
I za báseň ostře něžnou.
11.10.2014 - 23:18
Špáďa: Od Želnavy, snad ze Záhvodí
zdraví mě sluky, sojky, drozdi,
dvě čáry bílé s modrou po zdi
stočí mne nahoru k Stolici...,
špatně už dýchám, tak se zpozdím
a propotím i čepici.

- - - - -

Piv mám kárku, Cukrák mám... — VIP!

Í, pr! Tuta, ba, soukromí morku o sabatu trpí.
A v lese na sobě bosa nese lva.

E, bez koštěte letět — šok! Zebe!

Tě mučím s letem... (Metel!, smí čumět.)
11.10.2014 - 21:49
básněnka: jo další blázen...
11.10.2014 - 21:17
básněnka: dostala jsem chuť být... stromem:-)
11.10.2014 - 20:31
Lota: .
bohatSTví života
v tom jsou návraty
.
11.10.2014 - 18:50
Květka Š.: je pěkně malovaný...ST
11.10.2014 - 18:37
Lota: .
kdo říká, že podzim není hezký
je bloud
.
to zase říkám já
;)))
11.10.2014 - 17:27
zvířenka: Já myslela, že Vaťák je podle vaty, že kdo ho nosí ten je ve vatě. Tomu říkám vyvracení mýtů.
Lepší sluší podzimu padlý list, než kaštanu padlí.
11.10.2014 - 12:22
Květka Š.: Ano...ST...
11.10.2014 - 11:02
zenge: kkk: Jo Henry je můj oblíbenec;-)
11.10.2014 - 10:55
krizekkk: Čárlí...
11.10.2014 - 10:15
Kajuta: nářez...ST
11.10.2014 - 08:21
Špáďa: Vracíš se tam, kde dříves byl...?
Tak končí ten, kdo minul cíl.
11.10.2014 - 07:31
Ctirad Justus: bohatsví bylo nalezeno, krása ;)
CJ
11.10.2014 - 06:34
matousekKkrejca: tahle je docela smutná ST
10.10.2014 - 09:39
vavaoko: Mám jen ST
10.10.2014 - 09:35
CULIKATA: Jen láska pravá
takové stopy zanechává
a jako slunce, nebe. lány
pošimrává, léčí rány....ano.Moc pěkná.
10.10.2014 - 06:14
matousekKkrejca: máš svatou pravdu ST
1 ... 547|548|549|550|551|552|553|554|555 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku