zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11492 / 21579
Komentáře k dílům uživatele :
28.09.2014 - 20:49
Mbonita: ryby a raci v Třeboňské restauraci:-)))
28.09.2014 - 20:47
zelená víla: není nad hraní strunek v duši... kdekoli :-)
28.09.2014 - 20:47
Holis: Paráda,ST
28.09.2014 - 20:45
28.09.2014 - 20:43
básněnka: a svatej...u rybníka
prstem kázal nebi
ich bin
28.09.2014 - 20:36
Lota: ST!!!
28.09.2014 - 20:35
Lota: .
nasávám tu atmošku Třeboňskou
mám to tam ráda
.
28.09.2014 - 20:23
Lilith: Jo, v Třeboni je krááásně... loni jsme navštívili... a v dnešním slunci... paráda... dík za výlet... :-)
ST
28.09.2014 - 13:21
Květka Š.: ..na jasně,bacha na ebolu...ST))
28.09.2014 - 09:14
vavaoko: Mám jen ST
27.09.2014 - 23:10
Špáďa: Balzám mázla
báseň tvá každá...

Nečekej v Africe, až dá,
mohla by býti to vražda.
27.09.2014 - 21:15
Lilith: pro učesané krajiny a hřívy lví a koně v županu a...
prostě ST jak Afrika :-)
27.09.2014 - 20:47
27.09.2014 - 20:03
Kajuta: tamtamy v Tvém podání
sto pro nudu rozhání .) ST a Z
27.09.2014 - 19:32
zenge: holky....děkan;-)
27.09.2014 - 18:58
Lota: .
mazat kafrem
to umim !!!

:-D
27.09.2014 - 18:55
Kapka: Skvěle vtipné, ST. Pouštím--- si pusu na špacír:
Pouštím se do poušti ve snu
připouštím že vedrem klesnu
opouštím ty co pro mě žijí
popouštím uzdu fantazii
propouštím lásky svoje
vypouštím nepokoje
dopouštím se asi zrady...

Odpouštím tu hanu
napouštím si vanu
... a zůstávám radši tady
:)))
I když je krásná...
27.09.2014 - 18:18
zvířenka: Afrika, afrika
je černá paprika...
;-)
27.09.2014 - 18:05
básněnka: mám pruhy od Afriky
lví hřívu jemný ženský
skok jako pěna
savanu těla

dám bacha
na hašiš travin
mužů sen
písečný duny

a přeprala jsem šedi slonů
pro pleny
burku
a hidžáb

prej jsem jako žába...
27.09.2014 - 17:55
Kapka: Sedla, ST
1 ... 553|554|555|556|557|558|559|560|561 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku