zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.10.2014 - 23:27
Špáďa: Slunce hecnuls!
I sed' kdesi... Otisks i to! I pomezí. Čí zem opi? ST! Nejen za bolavý otisk. |
09.10.2014 - 21:16
krizekkk: mazal maSTí...
|
09.10.2014 - 20:53
krizekkk: 40 +
ST |
09.10.2014 - 20:17
Květka Š.: ST...-
|
09.10.2014 - 16:20
jitka.svobodova: každá žena by chtěla slyšet takové vyznání....ST....i slza mi ukápla
|
09.10.2014 - 14:29
Jiljovský: Krásně napsáno.ST
|
09.10.2014 - 12:49
Květka Š.: ST :-)
|
09.10.2014 - 12:42
enigman: aaaa tady nám někdo změknul jak máslíčko na slunku...
|
09.10.2014 - 12:09
labuť: Co mi to děláš, zenge, běhá mi mráz po zádech, jak je to krásný!!! :-)
|
09.10.2014 - 11:21
la loba: St a zakládá abych si jí mohla ještě vychutnat
|
09.10.2014 - 10:35
zenge: Děkuji Vám děti moje;-)
nemůžu rozdýchat ten jejich trestný čin! http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/288417-snemovna-odhalila -bustu-karla-kryla-jeho-pratele-nesouhlasi/ |
09.10.2014 - 10:30
nejsembásník: láska má tisíce podob a tys vypsal ty nejkrásnější ...
|
09.10.2014 - 10:24
|
09.10.2014 - 09:44
Kajuta: hezky syrový. .) ST
|
09.10.2014 - 09:38
J.F.Julián: st
|
09.10.2014 - 09:32
vavaoko: Vzalo mě to. ST
|
09.10.2014 - 08:06
obaleč jabloňový: Má to sílu!:-) ST
|
08.10.2014 - 23:40
enigman: mnu si knír...
|
08.10.2014 - 22:25
matousekKkrejca: za Anežku ST
|
08.10.2014 - 21:36
Špáďa: Zjišťuji, žes další nářez
vepsal na net, sloupy, na dřez… Tak ať ti dál, milý kmete, veršokoště skvěle mete! |


