zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.10.2014 - 22:47
Dota Slunská: Čekání je vůbec ze všeho nejhorší. Zabírá čas všemu, nejen zázrakům.
|
15.10.2014 - 22:41
Dota Slunská: Ten závěr... :) A pro bratra je tu ondatra. :)
|
15.10.2014 - 22:22
Dota Slunská: Neúnavný básník. :)
|
15.10.2014 - 21:41
|
15.10.2014 - 21:03
Lota: .
řekla bych že i u zvířat se najde nějaký ten revolucionář ale sem tam aby výjimka potvrdila pravidlo :-) |
15.10.2014 - 20:40
Kajuta: moc milé. :) hlavně:
Mám čtyři hrochy od krále Zeměplochy a dva slony co vypadaj jak sochy když hlavy kloní chobotem vítr do záclony umí česky moc nerozumí ti sloni i hroši, co v blátě bez galoší rádi se brodí občas je vodím na Karlák k Lipnu než típnu cigaretu šup už jsou ve vodě radosti troubí světu jsou děsně v pohodě jen malá potíž šmouha mraku já bydlím totiž ve třetím v paneláku (s nimi) ST a Z |
15.10.2014 - 19:37
|
15.10.2014 - 18:53
Lilith: Tak k tomu mám jen ST
|
15.10.2014 - 18:51
Lilith: Tak jedno ST do chobotu :-)
|
15.10.2014 - 18:22
la loba: Zoohrátky za ST
|
14.10.2014 - 17:56
Liška76: zasejc trefil do STředu!
|
14.10.2014 - 17:38
Kajuta: tiché ST...
|
14.10.2014 - 16:29
krizekkk: Přečetl jsem jsem do konce. ,) ST
PS: obaleč klame tělem. ,) |
14.10.2014 - 15:21
Špáďa: Jak právě seznávám, stupeň i kvalita poznání mohou záviset také na faktoru, jakým je úhel pohledu či vůbec vhodné pozorovací místo, roli hraje i čas a tedy i postavení hvězd...
|
14.10.2014 - 14:05
Květka Š.: ST...dobrý...:-)
|
14.10.2014 - 13:08
|
14.10.2014 - 12:30
enigman: přirozeně...
|
14.10.2014 - 11:47
la loba: Zase kanonáda
ST |
14.10.2014 - 11:42
Guanti Rosi: I ty jedno lechtadlo. Nebo letadlo? :oD ST
|
14.10.2014 - 11:30
la loba: ST
|


