zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.10.2014 - 10:25
Dota Slunská: Taktéž lípám velkotipa, i když jazyk jaksi chcípá (ještě že jsou oázy).
|
21.10.2014 - 10:06
Květka Š.: :-)...dobrý...ST))
|
21.10.2014 - 09:37
|
21.10.2014 - 03:20
divoženka1: ST a Z
|
21.10.2014 - 00:48
Špáďa: Grimasy nemá, jen se řehce...
Jednoho těžce, druhého lehce, dalšího ořmo, jiného lodí ze světa navždy vyprovodí. A i ta nejmenší kule ví, že na věky ti uleví. |
21.10.2014 - 00:36
Špáďa: Přišel jsem si pro báseň, odnáším si tři a ještě k tomu s čepicemi poezie!
|
21.10.2014 - 00:09
Špáďa: Nadhled z výšky přiměřené
do pera ti slova žene, abys jimi z plných plic sjel národa polovic... ;- |
20.10.2014 - 20:38
Magica: Tohle vážně stálo za přečtení.:-) ST
|
20.10.2014 - 20:04
zvířenka: ST. Jinak to nende.:-)
|
20.10.2014 - 20:00
Kajuta: ST :)
|
20.10.2014 - 19:48
|
20.10.2014 - 17:18
J.F.Julián: pěkná je
st |
20.10.2014 - 17:14
krizekkk: Jsou barvy, co nenamícháš... ST
|
20.10.2014 - 12:55
Ctirad Justus: podzimní nádhera ;)
CJ |
20.10.2014 - 11:24
vavaoko: ST
|
20.10.2014 - 11:03
vavaoko: Skvěle. ST
|
20.10.2014 - 11:00
CULIKATA: Lesy se pyšní jako páv v barevnoSTi, listí ze stromů padá, podzim mám velmi ráda..
|
19.10.2014 - 22:14
enigman: stejně jako nenabarvíš míchy...
|
19.10.2014 - 21:10
labuť: Jsi dokonalý malíř slov...
|
19.10.2014 - 19:02
René Vulkán: k "Pod Zimu"
"Nad Jaro" přiklížím ať to pěkně vyvážím no, rým nic moc - přiklížím - vyvážím, blbý prostě je to asi chybí léto |


