zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.10.2014 - 20:01
Lilith: Jsem z toho tak rozvrkočená, že mi snad narostl krunýř... skvělé :-)
ST |
27.10.2014 - 19:40
enigman: že ty ses taky někdy muchloval s dikobrazkou viď...
|
27.10.2014 - 18:02
matousekKkrejca: tohle tvé básnění zaslouží víc než ST - je to krásný, u tvých básní se mi líbí ten jejich spád, čtivost, humor, syrovost - zakládám
|
27.10.2014 - 17:49
krizekkk: Jak se vlastně želva hledá?
|
27.10.2014 - 17:47
Vorejs: Nevšední humor a moralitka na závěr: krunýře, ostny a ostré lokty. ST
|
27.10.2014 - 17:31
krizekkk: Amerika jako od Kafky. ST
|
27.10.2014 - 16:24
Dota Slunská: A jinde v Soho z husy sádlo kape,
tebe pořád radost číst je, chlape. |
27.10.2014 - 09:10
vavaoko: ST
|
27.10.2014 - 07:38
obaleč jabloňový: ST :-)
|
27.10.2014 - 01:19
Špáďa: U Čertova:
Čerte měř! |
26.10.2014 - 20:08
enigman: kej hááá...
|
26.10.2014 - 19:52
|
26.10.2014 - 19:52
Květka Š.: ST...ať žijí husy...:-)
|
26.10.2014 - 18:51
René Vulkán: ne že bych všemu rozuměl,
ale to je problém mé malé vzdělanosti |
26.10.2014 - 18:41
Lilith: ST ;-)
|
26.10.2014 - 17:18
básněnka: mám ráda jazz i pižmo starejch kostelů
a krásy ledu a občas řvu se sklenkou udej jedu v přírodním prostředí takových krás a mnozí přesto nevidí co taky čekat od lidí... |
26.10.2014 - 17:04
|
26.10.2014 - 14:28
Špáďa: Já měl taky málem smrt u záclony, ale zato jsem vyhrál nad kamarády v sázce, čí partnerka u toho víc řve...!
|
26.10.2014 - 14:17
severanka: ...ST
|
26.10.2014 - 14:03
severanka: ...:-)
|


