zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21578
Komentáře k dílům uživatele :
27.10.2014 - 20:01
Lilith: Jsem z toho tak rozvrkočená, že mi snad narostl krunýř... skvělé :-)
ST
27.10.2014 - 19:40
enigman: že ty ses taky někdy muchloval s dikobrazkou viď...
27.10.2014 - 18:02
matousekKkrejca: tohle tvé básnění zaslouží víc než ST - je to krásný, u tvých básní se mi líbí ten jejich spád, čtivost, humor, syrovost - zakládám
27.10.2014 - 17:49
krizekkk: Jak se vlastně želva hledá?
27.10.2014 - 17:47
Vorejs: Nevšední humor a moralitka na závěr: krunýře, ostny a ostré lokty. ST
27.10.2014 - 17:31
krizekkk: Amerika jako od Kafky. ST
27.10.2014 - 16:24
Dota Slunská: A jinde v Soho z husy sádlo kape,
tebe pořád radost číst je, chlape.
27.10.2014 - 09:10
27.10.2014 - 07:38
27.10.2014 - 01:19
Špáďa: U Čertova:
Čerte měř!
26.10.2014 - 20:08
enigman: kej hááá...
26.10.2014 - 19:52
Lota: .
u Plešného
či u Černého
jsem jako v chrámu
objímá mě veliký respekt
vždycky !!!
.
26.10.2014 - 19:52
Květka Š.: ST...ať žijí husy...:-)
26.10.2014 - 18:51
René Vulkán: ne že bych všemu rozuměl,
ale to je problém mé malé vzdělanosti
26.10.2014 - 18:41
Lilith: ST ;-)
26.10.2014 - 17:18
básněnka: mám ráda jazz i pižmo starejch kostelů
a krásy ledu
a občas řvu
se sklenkou
udej jedu
v přírodním prostředí

takových krás
a mnozí přesto nevidí

co taky čekat od lidí...
26.10.2014 - 17:04
Lota: .
Kvalita ceSTování je podmíněna tím
s kým cestujeme.
:-)
26.10.2014 - 14:28
Špáďa: Já měl taky málem smrt u záclony, ale zato jsem vyhrál nad kamarády v sázce, čí partnerka u toho víc řve...!
26.10.2014 - 14:17
severanka: ...ST
26.10.2014 - 14:03
severanka: ...:-)
1 ... 537|538|539|540|541|542|543|544|545 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku