zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21578
Komentáře k dílům uživatele :
24.10.2014 - 23:33
Lota: .
taky jsem si všimla pochopitelného mužského souznění
a já to pánům ze srdce přeji
a usmívám se, neboť smích je nakažlivý
:-)))))
24.10.2014 - 22:38
divoženka1: :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))ST
24.10.2014 - 20:48
básněnka: koukám že muži velmi souzněli...tak pij:-), přeji , ať se skvějí a vášní znějí klokoty:-)
24.10.2014 - 18:56
René Vulkán: jo, a seš machr a máš nápady
24.10.2014 - 18:55
René Vulkán: jak se ti povedlo otočit to f a a?
24.10.2014 - 18:37
matousekKkrejca: nahlas se směju pane básníku a ještě si to založím ST
24.10.2014 - 18:34
krizekkk: Honím smích po pokoji, chci si ho narvat zpátky do huby. :-) ST
24.10.2014 - 18:14
krizekkk: Nebeje. ST
24.10.2014 - 18:05
krizekkk: Matoušek má recht. Lehce... ST
24.10.2014 - 12:16
enigman: nalodiiiiitttt...
24.10.2014 - 12:03
enigman: Exupéry je chata s téry...že mě to hned nenapadlo...
24.10.2014 - 11:47
Květka Š.: ST...:)...
23.10.2014 - 22:34
matousekKkrejca: vždycky mně potěšíš ST
23.10.2014 - 18:15
Lilith: Slova jak z mramoru... :-)
ST
23.10.2014 - 18:15
básněnka: milej Antoine...let prej občas klame
a bez prodlení
zavadils křídlem o žbrlení
o rukáv zvonu

bohu zdar...
23.10.2014 - 17:16
básněnka: Špáďa: vepři jsou mnohdy lepší než lidi...na nic si nehrajou
23.10.2014 - 15:10
Dota Slunská: Ať je nebe nebo není, žít je třeba bez prodlení. Supertip ti za to dám, dal by ho i Antoán. :)
23.10.2014 - 14:57
Kajuta: nevolal mě někdo? :)) ST
23.10.2014 - 13:17
vavaoko: Jo. Starana to řekla. ST
23.10.2014 - 12:17
Lota: .
netřeba tu říkat dalších slov
komentář nade mnou
je brilantní tečkou
.
1 ... 539|540|541|542|543|544|545|546|547 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku