zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21578
Komentáře k dílům uživatele :
31.10.2014 - 15:20
matousekKkrejca: občas je třeba si zobnout ST
31.10.2014 - 14:39
Špáďa: neZoBám!
31.10.2014 - 10:23
Kajuta: Fajné .) ST
31.10.2014 - 00:53
zelená víla: denně vzlétám.. i přes pády... naučily mě, mnohému... ale nepřesvědčily mě nelétat...
31.10.2014 - 00:19
zelená víla: joo babky kořenářky... jen na něco je nutné víc - zkušenost...
30.10.2014 - 21:43
enigman: přesně...155 vteřin...
30.10.2014 - 21:13
enigman: Co poudala bába Futéř...to je bezva pohádka...
30.10.2014 - 19:11
krizekkk: Hezky. ,) ST
Jdu si pro brufen, záda...
30.10.2014 - 18:24
TetaKazi: Bóže, kam na to chodíš..? Vylézám ze svého krunýře a posílám eSTé :)
30.10.2014 - 18:20
divoženka1: ST :-)Vždycky se na čtení těším
30.10.2014 - 17:17
obaleč jabloňový: Žítkovské bohyně? ST :-)
30.10.2014 - 16:24
Lota: .
umět zengeho básničky
vyjmenovaných slov
by nebylo k zahození
.
:)))
30.10.2014 - 14:57
zenge: la loba: Ď - mou zasejc blbinky;-)
30.10.2014 - 14:56
la loba: ST
Bylinky jsou mou nedílnou součástí
30.10.2014 - 12:51
la loba: Dǎm si rum na tvůj um!
ST
30.10.2014 - 11:19
Mario de Janeiro: Tolikrát padal jsem z láskyplné věže
zůstat chci ležet bez zátěže...
30.10.2014 - 08:18
Pevya: Bezvadná želví Poldinková :) ST..
29.10.2014 - 17:59
Špáďa: Než jednou zesnu,
vychutnám vesnu.
Však pěkně naživo,
nikoliv ve snu.

A zavítám nejprv pro inspiraci k ZB!
29.10.2014 - 17:04
Špáďa: Kdo se to schoval do želev, ó, želé oželev?
Kdože, lev? Né? Tož elév?

Zasejc s'mne náramně pobavil, jak obsahem tak slovohraním.
29.10.2014 - 16:55
Špáďa: Jak četl jsem rád tvý verše tklivý.
Od nich jsem zmlád a znám další světa divy!
1 ... 535|536|537|538|539|540|541|542|543 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku