zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.10.2014 - 15:20
matousekKkrejca: občas je třeba si zobnout ST
|
31.10.2014 - 14:39
Špáďa: neZoBám!
|
31.10.2014 - 10:23
Kajuta: Fajné .) ST
|
31.10.2014 - 00:53
zelená víla: denně vzlétám.. i přes pády... naučily mě, mnohému... ale nepřesvědčily mě nelétat...
|
31.10.2014 - 00:19
zelená víla: joo babky kořenářky... jen na něco je nutné víc - zkušenost...
|
30.10.2014 - 21:43
enigman: přesně...155 vteřin...
|
30.10.2014 - 21:13
enigman: Co poudala bába Futéř...to je bezva pohádka...
|
30.10.2014 - 19:11
krizekkk: Hezky. ,) ST
Jdu si pro brufen, záda... |
30.10.2014 - 18:24
TetaKazi: Bóže, kam na to chodíš..? Vylézám ze svého krunýře a posílám eSTé :)
|
30.10.2014 - 18:20
divoženka1: ST :-)Vždycky se na čtení těším
|
30.10.2014 - 17:17
obaleč jabloňový: Žítkovské bohyně? ST :-)
|
30.10.2014 - 16:24
|
30.10.2014 - 14:57
zenge: la loba: Ď - mou zasejc blbinky;-)
|
30.10.2014 - 14:56
la loba: ST
Bylinky jsou mou nedílnou součástí |
30.10.2014 - 12:51
la loba: Dǎm si rum na tvůj um!
ST |
30.10.2014 - 11:19
Mario de Janeiro: Tolikrát padal jsem z láskyplné věže
zůstat chci ležet bez zátěže... |
30.10.2014 - 08:18
Pevya: Bezvadná želví Poldinková :) ST..
|
29.10.2014 - 17:59
Špáďa: Než jednou zesnu,
vychutnám vesnu. Však pěkně naživo, nikoliv ve snu. A zavítám nejprv pro inspiraci k ZB! |
29.10.2014 - 17:04
Špáďa: Kdo se to schoval do želev, ó, želé oželev?
Kdože, lev? Né? Tož elév? Zasejc s'mne náramně pobavil, jak obsahem tak slovohraním. |
29.10.2014 - 16:55
Špáďa: Jak četl jsem rád tvý verše tklivý.
Od nich jsem zmlád a znám další světa divy! |


