Vaska49» registrace: 04.12.2025 » 77, muž, Jablonec nad Nisou
» vzkaz
» děl: 4 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.06.2026 - 16:59
poet: Dobrý...
|
28.04.2026 - 22:35
Besinka: Vaska49: rádo se stalo
|
28.04.2026 - 21:45
Vaska49: divoženka1: Děkuju za zastavení a za koment. Moc mne těší, že se básnička líbí.
|
28.04.2026 - 20:32
Vaska49: Besinka: Moc děkuju, jsem rád, že se líbí. Díky za zastavení
|
26.04.2026 - 15:17
Květka Š.: :)...pěkné...
|
25.04.2026 - 15:44
divoženka1: Moc hezké vyznání
|
25.04.2026 - 14:47
Besinka: Povedlo se
|
23.04.2026 - 15:12
Besinka: Oslovila
|
11.04.2026 - 21:01
Besinka: Výstižné.
|
11.02.2026 - 12:07
|
10.02.2026 - 10:46
|
09.02.2026 - 14:48
Květka Š.: ..ať na našem modrém máš šikovnou múzu
a vítej a piš..(:-).. |
09.02.2026 - 09:41
M.A.Rek: Tomu se říká studená kuchyně. Vítej v modru.
|
07.02.2026 - 18:25
divoženka1: Vítej pěkně se mi tvá báseň četla
|
07.02.2026 - 17:59
Besinka: Líbí.
|


