Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1553
» komentářů: 5227 / 5602
Komentáře k dílům uživatele :
04.06.2026 - 14:57
M.A.Rek: valerie: Besinka:
Mé dámy, omlouvám se. Takto to opravdu vyznělo blbě a nejasně. Rozhodně nezpochybňuji poslední Jitčinu strofu.

Co jsem měl na mysli, snad je to takto srozumitelnější, i když rozhodně ne slušnější. I za to poslední slovo se omlouvám:

Milovat k zešílení...
to nápad hloupý není…
Však jak se tak dívám na náš svět,
musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět,

neboť, ke tvé škodě, náš milý světe,
si pojem milování mnohý šílenec plete,
a takoví osnují dekadentní plány,
mít celý náš svět rozmrdaný.

Svět Besinky je hezčí!
04.06.2026 - 14:12
Besinka: valerie: děkuji za podporu
04.06.2026 - 09:47
valerie: M.A.Rek:
vždyť k lásce šu.... patří:-)
jen nazvala bych to lepší;-)
04.06.2026 - 09:45
valerie: :-):-):-)
o šu.... tam nečtu ani řádku
čtu dokola i pozpátku
lásku jemnou vnímám z básně
a napsalas to krásně
03.06.2026 - 20:36
Besinka: M.A.Rek: Děkuji za úsměv a přeji vše dobré.
03.06.2026 - 19:44
M.A.Rek: Milovat k zešílení...
to nápad hloupý není.

Však jak se tak dívám na náš svět,
musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět.

Jakoby všichni měli plány
mít ten náš svět vyšukaný.
03.06.2026 - 15:35
Besinka: M.A.Rek: tak zdravím, jeden autor řekl, že píšu líp jak erotický časopis,tak to byla pro mě pochvala ..v tom časopisu je prý nic a v mých textech je duše
03.06.2026 - 13:46
M.A.Rek: Nějak tak si to představuji... ;o)
03.06.2026 - 13:44
Besinka: M.A.Rek: když jsem to psala, neměla jsem je na šňůře
03.06.2026 - 13:43
Besinka: M.A.Rek: děkuji za podporu a objimam
03.06.2026 - 13:33
M.A.Rek: Musím se nesměle zeptat - chvějí se na Tobě nebo na šňůře?
03.06.2026 - 13:12
M.A.Rek: V Holomóci
jedné noci
svedla mne kdysi,
ta ti byla, jéžiši,
teď má mě v moci...
30.05.2026 - 19:51
Besinka: Květka Š.: Děkuji mockrát
30.05.2026 - 15:19
Květka Š.: ano,ti zamilovaní...pěkné...
28.05.2026 - 05:24
Besinka: Špáďa: děkuji mockrát.
28.05.2026 - 03:14
Špáďa: Večer je junior noci.
Až v něm tvá touha uzraje,
všecičko bude moci.
22.05.2026 - 22:44
Besinka: Květka Š.: Děkuji mockrát
22.05.2026 - 15:24
Květka Š.: ..pěkné..
15.05.2026 - 21:14
Besinka: Květka Š.: Děkuji za podporu.
15.05.2026 - 18:03
Květka Š.: ~~~~~~~
Jaro se se zimou
nehádalo
do čeho se strojit
to vědělo
tak proč hádky
lepší jsou pohádky...
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku