Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.06.2026 - 14:57
M.A.Rek: valerie: Besinka:
Mé dámy, omlouvám se. Takto to opravdu vyznělo blbě a nejasně. Rozhodně nezpochybňuji poslední Jitčinu strofu. Co jsem měl na mysli, snad je to takto srozumitelnější, i když rozhodně ne slušnější. I za to poslední slovo se omlouvám: Milovat k zešílení... to nápad hloupý není… Však jak se tak dívám na náš svět, musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět, neboť, ke tvé škodě, náš milý světe, si pojem milování mnohý šílenec plete, a takoví osnují dekadentní plány, mít celý náš svět rozmrdaný. Svět Besinky je hezčí! |
04.06.2026 - 14:12
Besinka: valerie: děkuji za podporu
|
04.06.2026 - 09:47
|
04.06.2026 - 09:45
valerie: :-):-):-)
o šu.... tam nečtu ani řádku čtu dokola i pozpátku lásku jemnou vnímám z básně a napsalas to krásně |
03.06.2026 - 20:36
Besinka: M.A.Rek: Děkuji za úsměv a přeji vše dobré.
|
03.06.2026 - 19:44
M.A.Rek: Milovat k zešílení...
to nápad hloupý není. Však jak se tak dívám na náš svět, musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět. Jakoby všichni měli plány mít ten náš svět vyšukaný. |
03.06.2026 - 15:35
Besinka: M.A.Rek: tak zdravím, jeden autor řekl, že píšu líp jak erotický časopis,tak to byla pro mě pochvala ..v tom časopisu je prý nic a v mých textech je duše
|
03.06.2026 - 13:46
M.A.Rek: Nějak tak si to představuji... ;o)
|
03.06.2026 - 13:44
Besinka: M.A.Rek: když jsem to psala, neměla jsem je na šňůře
|
03.06.2026 - 13:43
Besinka: M.A.Rek: děkuji za podporu a objimam
|
03.06.2026 - 13:33
M.A.Rek: Musím se nesměle zeptat - chvějí se na Tobě nebo na šňůře?
|
03.06.2026 - 13:12
|
30.05.2026 - 19:51
Besinka: Květka Š.: Děkuji mockrát
|
30.05.2026 - 15:19
Květka Š.: ano,ti zamilovaní...pěkné...
|
28.05.2026 - 05:24
Besinka: Špáďa: děkuji mockrát.
|
28.05.2026 - 03:14
|
22.05.2026 - 22:44
Besinka: Květka Š.: Děkuji mockrát
|
22.05.2026 - 15:24
Květka Š.: ..pěkné..
|
15.05.2026 - 21:14
Besinka: Květka Š.: Děkuji za podporu.
|
15.05.2026 - 18:03
Květka Š.: ~~~~~~~
Jaro se se zimou nehádalo do čeho se strojit to vědělo tak proč hádky lepší jsou pohádky... |


