Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.06.2026 - 21:01
Besinka: Radost: Děkuji.
|
20.06.2026 - 21:00
Besinka: Radost: Děkuji za podporu.
|
20.06.2026 - 21:00
Besinka: Radost: Ano.
|
20.06.2026 - 20:59
Besinka: Radost: Ano.
|
20.06.2026 - 20:58
Besinka: Radost: Děkuji.
|
20.06.2026 - 17:57
Radost: Krásné. Čas se strávený s dětmi přináší krásné chvíle.
|
20.06.2026 - 17:56
Radost: Ano, je to smutné - přijít o slepice.
|
20.06.2026 - 17:54
Radost: Ať se někdy potkáte, ať vám to časově vyjde.
|
20.06.2026 - 17:54
Radost: Moc krásné, Besinko.
|
20.06.2026 - 17:53
Radost: Moc hezká básnička, potěšila mě.
|
20.06.2026 - 17:52
Radost: Zajímavá básnička, Besinko.
|
20.06.2026 - 16:49
Besinka: Marťas9: děkuji za podporu.
|
20.06.2026 - 09:11
Marťas9: Nám kdysi kuna , která bydlela u lidí přes hlavní cestu zabila 4 slepice, pátou už nestihla byli jsme rychlejší my...
Slepice se tak třepala tak jsme ji ušetřili trápení... U těch lidí už asi není, teď máme jednu doma , nemůžeme se jí zbavit. Žije pod taškami a izolací (skelnou vatou)... Máme plašičky, chlorové tablety, pod bedněním, WC kuličky a pořád žije... Slepice už raději nechovame... |
17.06.2026 - 13:39
Besinka: M.A.Rek: ano.
|
17.06.2026 - 11:12
M.A.Rek: Besinka: Jó, to je nám kocourkům podobné... ;o)
|
17.06.2026 - 06:25
Besinka: M.A.Rek: kocourek též tenkrát
|
17.06.2026 - 06:24
Besinka: divoženka1: ano,i tady.
Budu ho mít třista kilometrů dál. |
16.06.2026 - 22:44
M.A.Rek: Besinka: Ano, dá se říct svobodu. Jak jsem napsal, řešil jsem to lidsky - zabil jsem jí.
|
16.06.2026 - 20:59
divoženka1: Jéje a já jsem si myslela, že brada padá jenom na Seznamu a ono i na Libresu :-)
|
16.06.2026 - 20:13
Besinka: M.A.Rek: Měla myška svobodu, ale nesměla dále dělat neplechu.
Já když žila ještě máma, měla příhodu s myší. Viděla jí a máma tak ječela, že myš se nehýbala. Pak zalezla, až musel být od paní Danihelkové přinesen kocour, co už též v současné době běhá v kočičím nebi, vzorně vyřešil myšku po svém. Byl klid. Nikdo nikdy už jí neviděl a kocour rád se na tom podílel. |


