Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1553
» komentářů: 5227 / 5602
Komentáře k dílům uživatele :
16.06.2026 - 20:08
Besinka: M.A.Rek: Děkuji za veršíky a zdravím. Děkuji za pozitivní energii.
16.06.2026 - 20:07
Besinka: M.A.Rek: Ano a děkuji. Moc zdravím.
16.06.2026 - 19:27
M.A.Rek: Na půdě se nám zabydlel kuňák. Nic jsme nechovali, tak nám nic nesežral, ale soused měl dvacet slípek včetně kohouta dekapitovaných. Nám z nich zbyla jen hovna na půdě.
Ale nejen kuňák, nejen liška...
měli jsme ve sklepě lísku jablek. Za měsíc byly všechny do jednoho poctivě nakousnuté od myšky. Když jsem jí chytil, zachoval jsem se lidsky.
16.06.2026 - 12:12
M.A.Rek: Jak je to smutné,
když noc je vlahá
a Jitka sama...
16.06.2026 - 11:57
M.A.Rek: Věk je prý jen číslo. Tak to tak ber, a buď pořád číslo. To přece umíš? ;o)
15.06.2026 - 21:28
Besinka: René Vulkán: to lituji
15.06.2026 - 20:56
René Vulkán: bratrancovi dostala 12 slepic
13.06.2026 - 22:48
Besinka: poet: Děkuji mockrát
13.06.2026 - 17:02
poet: O co kratší o to hezčí...
11.06.2026 - 20:05
Besinka: Květka Š.: Děkuji mockrát
11.06.2026 - 14:48
Květka Š.: moc pěkné malinové...
09.06.2026 - 15:32
Besinka: Marťas9: děkuji mockrát
09.06.2026 - 07:08
Marťas9: Tak Jituško přidávám se taky...
Ať slunce Ti svítí nad hlavou
a odežene mraky...
Hlavně zdravíčko...
08.06.2026 - 09:25
Besinka: divoženka1: děkuji za podporu,jsi zlatíčko
07.06.2026 - 16:53
divoženka1: Zazvonil mi mobil
volá teta Věra,
už je pryč ten debil
jsem zdravá a celá
06.06.2026 - 21:08
Besinka: valerie: děkuji za podporu.
06.06.2026 - 16:13
valerie: Bývala to jiná doba
když nosívali psaní
dnes je poněkud rušněji
jen stejná naše přání...

Je milé tvoje básnění
04.06.2026 - 21:38
Besinka: valerie: Valerie píšu pro vás a mám radost.
U mě každý může napsat cokoliv a já ho beru s mateřským citem.
Děkuji za podporu.
04.06.2026 - 19:08
valerie: M.A.Rek: ale vždyť já chápala i tu první komentářovou básničku, ale ta druhá je ještě lepší ;-) a ano svět Besinky je krásný
04.06.2026 - 16:21
Besinka: M.A.Rek: marku,ty můžeš napsat vše za roky podpory mého psaní

Svět je krásná poezie.
Člověk tvoří
a díky tomu žije.
Slova jsou jídlem
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku