Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.05.2021 - 17:05
Koala: Pěkné, dostalo mě to do nálady.
|
24.05.2021 - 16:05
Besinka: Děkuji moc a přeji hezký den.
|
24.05.2021 - 15:25
Květka Š.: :-)...st...
|
22.05.2021 - 14:45
Besinka: Děkuji za napsání. Chtěla jsem vyjádřit, že člověk musí věřit, že se jeho přání vyplní. Pak se lépe žije. To je smysl.
|
22.05.2021 - 14:22
raďo: evokuje to ve mně čtení bible, ale jinak moc hezký ST
|
20.05.2021 - 21:42
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji za napsání a čtení velmi osobní básně. |
20.05.2021 - 21:08
M.A.Rek: Ach, ti malíři...
|
20.05.2021 - 09:48
Besinka: blue:
Ano. Přesně tak. |
20.05.2021 - 01:34
blue: krása přátelství a všech vztahů tkví v lásce .. a s věkem poznáváme kolik druhů lásky je.. láska mechová nachová, bodavá i soustavná :)
|
18.05.2021 - 08:50
Besinka: divoženka1:
Milá divoženko, já to tady miluji. |
18.05.2021 - 08:48
|
15.05.2021 - 15:01
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji. |
15.05.2021 - 14:51
Květka Š.: :-)...st...
|
12.05.2021 - 16:56
Besinka: Květka Š.:
Děkuji moc za napsání. |
12.05.2021 - 13:23
Květka Š.: :)...líbí se mi..st..
|
10.05.2021 - 18:07
Besinka: Já vím, ale nechám tomu tak čtrnáct dní. Já to také tak cítím, ale teď nevím, co s tím. Byl to pocit z obrazu, který byl silný a já se potřebovala vypsat.
|
10.05.2021 - 17:32
René Vulkán: Besi, ještě by to trošku chtělo dohladit
|
09.05.2021 - 18:03
Besinka: Moc děkuji. Květuško.
|
09.05.2021 - 15:31
Květka Š.: ..ST..
|
08.05.2021 - 14:04
Besinka: bameka:
Děkuji za napsání. Tato báseň je psáno pro ulehčení prožitých stresových situací. Pod Tvůj komentář o vysvětlení věcí těm, co to nechtějí chápat - druhý odstavec - se plně podepíši také. Ráda jsem za komentování, protože mě to velmi těší a pomáhá. Tak děkuji předem za každé slovo. |


