Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1553 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.01.2022 - 17:13
Květka Š.: Obraz
s tou nekonečnou krásou prý neznámý umělec namaloval, pánové ti se očima jen pasou aspoň jednu hvězdnou krásku každý by si domů vzal.... ...jako v pohádce... |
16.01.2022 - 16:51
Besinka: tajemství přírody:
Moc děkuji za napsání. Napiš jí ať napíše Besince a my se spolu domluvíme. Jíťa |
16.01.2022 - 16:48
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji, Květuško. |
16.01.2022 - 15:34
tajemství přírody: Ahoj Besi,BÁSNIČKA MOC PĚKNÁ. DÍK. Dnes mi psala nová zájemkyně z Libresu o víkend na našem VEČERU BÁSNÍKŮ- prosím, kolik je ještě volných lůžek? Jana
|
16.01.2022 - 15:04
Květka Š.: ~~~
Touha,pouhá,ouha ta cesta je dlouhá proč jenom ve spánku dostávám pozvánku napsanou z červánků a víc už nic? |
15.01.2022 - 16:58
Besinka: Květka Š.:
Díky za komentář, milá Květuško. |
15.01.2022 - 16:51
Květka Š.: ...ale sama tam nejsi...
Vody už jen málo mají k oáze však cesty kus, to koráby pouště znají jsou jak pouštní autobus. Nad dunami písečnými už žhavé slunce usíná a ty naše beduíny nesplete fata morgana. |
15.01.2022 - 06:59
Besinka: blue:
Děkuji za povzbuzení do psaní. |
15.01.2022 - 06:59
Besinka: blue:
Moc děkuji za napsání. |
15.01.2022 - 00:56
blue: výtečně, magii ovládáš :)
|
15.01.2022 - 00:37
blue: to je super i malý dar pomůže :)
|
14.01.2022 - 16:38
Besinka: Květka Š.:
Ach, ty máš nádherné řádky. Moc se mi líbí to Tvé. Děkuji. |
14.01.2022 - 15:56
Květka Š.: (:-o)
Ve staré truhlici našli jsme krabici v ní kouzelnický cylindr byl, děda byl kouzelník a kouzlil v ulici z cylindru ledacos vykouzlil. |
13.01.2022 - 20:44
Besinka: Helen Hadar:
A mě se zase líbí Tvoje pochvala. |
13.01.2022 - 20:43
Besinka: Lilith:
Děkuji. Mám velikou radost. Jíťa |
13.01.2022 - 19:28
Helen Hadar: Pěkné; a líbil se mi Tvůj komentář pro Lilith :-)
|
13.01.2022 - 18:03
Lilith: Muří nožka či zdobný ornament hieroglyfu... ;-)
Pěkné :-) |
13.01.2022 - 16:02
Besinka: Květka Š.:
To je krásné od Tebe. Smekám. |
13.01.2022 - 14:09
Květka Š.: ~~~~~~~
Bylo mi krásně když se na mě smál bylo mi krásně když pohádku povídal bylo mi krásně když jsme si spolu hráli říkal mi princezno a já jemu pane králi... |
13.01.2022 - 12:48
Besinka: tajemství přírody:
Já také děkuji. |


