Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1553
» komentářů: 5227 / 5603
Komentáře k dílům uživatele :
01.01.2022 - 22:54
kasparoza: Pěkný
01.01.2022 - 15:50
Besinka: Květka Š.:
Děkuji za podporu, Květuško.
01.01.2022 - 14:24
Květka Š.: Sluneční záři mám na polštáři
„dobrý den” slunce pozdravím
potom se jen tak na nebe dívám
...dnes bude krásně,to já vím...
31.12.2021 - 08:54
Besinka: divoženka1:
Díky. Objímám a ráda mám a moc děkuji. Posílám i mňoukání od mých kočiček.
31.12.2021 - 08:31
divoženka1: Besinko i tobě přeji hodně úsměvů
30.12.2021 - 20:11
Besinka: Helen Hadar:
Díky milovaná. Opatruj se a jen vše dobré.
30.12.2021 - 18:59
Helen Hadar: I já Tobě mávám a přeji krásný rok, Besinko! :-)
29.12.2021 - 14:16
Besinka: senia:
Moc děkuji. Mám radost, že se líbí.
29.12.2021 - 14:11
senia: :-) hezké
29.12.2021 - 05:05
Besinka: raďo:
Děkuji moc za podporu a přeji krásné ráno.
29.12.2021 - 02:18
raďo: hezky stvořená ST
27.12.2021 - 17:17
Besinka: blue:
Děkuji za pochvalu Květušky.
27.12.2021 - 15:25
blue: Květka Š.: dneska to někomu krásně básní :)
27.12.2021 - 14:35
Besinka: Květka Š.:
Děkuji, milá Květuško.
27.12.2021 - 14:31
Květka Š.: Ono se pěkně o zimě píše
lehce se podíváš do bílé říše
tam rostou rampouchy
a lední květy
na saních s láskou
projedeš ráda
i ty severní světy...
27.12.2021 - 13:14
Besinka: blue:
Děkuji za podporu. Objímám.
27.12.2021 - 12:49
blue: vše zase bude dobré
27.12.2021 - 04:27
Besinka: blue:
Tak jí chytám.
27.12.2021 - 04:26
Besinka: blue: Děkuji.
27.12.2021 - 02:58
blue: hele padá duše.... něco si přej ;-)
1 ... 240|241|242|243|244|245|246|247|248 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku