Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.07.2022 - 20:43
Besinka: CULIKATA:
Děkuji za Tvá slova. |
09.07.2022 - 20:43
Besinka: CULIKATA:
Objímám Tě, drahá. |
09.07.2022 - 20:42
Besinka: divoženka1: Moc Ti děkuji.
|
09.07.2022 - 18:50
CULIKATA: Jen si hraj, kdo si hraje- nezlobí, tedy většinou :-D
|
09.07.2022 - 18:44
CULIKATA: Nesmutněnkuj , pryč se smutkem, pohlazení posílám.
|
09.07.2022 - 18:06
|
09.07.2022 - 17:48
Besinka: tajemství přírody:
Děkuji za milá slova a za oporu ve splínech. |
09.07.2022 - 17:36
tajemství přírody: Ahoj Besi, hladím a vnímám pohodu, kterou rozdáváš nevědomky i ve smutných verších.
|
08.07.2022 - 23:26
Besinka: M.A.Rek:
Moc děkuji. Tvá slova krásně zní. |
08.07.2022 - 23:09
M.A.Rek: Joj, v přístavu vlhkém tak zakotvit,
koráb ve vlnách se houpá, a náklad z dálek v něm vyložit, tak už nebuď skoupá… ;o) |
07.07.2022 - 17:25
Besinka: divoženka1:
Ach děkuji, ty jsi tak milá. |
07.07.2022 - 17:17
divoženka1: i když štětcem umím
nenamaluji ten tvůj každé ráno , mi den nachystá plátno a já maluji svůj barevně,vesele s akcentem nostalgie ať se mi na světě pěkně žije tobě Besinko namaluji ST |
06.07.2022 - 10:58
Besinka: René Vulkán:
Moc děkuji za podporu. |
06.07.2022 - 10:22
|
05.07.2022 - 19:42
Besinka: Květka Š.:
Ach, Ty hladíš řádky. |
05.07.2022 - 14:40
|
04.07.2022 - 21:37
Besinka: blue:
To Jacek kocourek skáče z popelnice na střechu a má výhled. Já trnu dole a on se směje nahoře. |
04.07.2022 - 21:35
Besinka: blue:
A důležité, že člověk nepije sám. Pak více chutná. Kočka se sice dívá na sklenici. Ale pít nemůže. |
04.07.2022 - 21:32
Besinka: tajemství přírody:
Prostě to byla směs popisů, co musela ven. To je smysl celé básně. |
04.07.2022 - 21:30
Besinka: tajemství přírody:
Děkuji za podporu básničky. |


