Besinka

» registrace: 16.03.2021
» 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» děl: 1554
» komentářů: 5228 / 5604
Komentáře k dílům uživatele :
21.07.2022 - 17:47
Besinka: Lilith:
Milá, to vedro mě pohltilo, že jsem se podělila s řádky.
Někdy si ráda oblékám šedé věci, tak jsem tak trochu šedá myš. Přeji pěkný den.
21.07.2022 - 14:54
Lilith: Možná, že jsi bílá myška, co se ráda schová i do pelíška ;-)
Já mám šikovnej větrák ;-)
21.07.2022 - 05:33
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji. To teplo psalo alespoň tuto básničku, když jsem nemohla být někde na plovárně, ale byla za psacím strojem, tedy teď už přesněji za počítačem.
20.07.2022 - 22:28
M.A.Rek: Moc pěkné, jen ty plavky to trošililinku kazí. ;o)
19.07.2022 - 20:04
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji, Květuško.
19.07.2022 - 15:42
Květka Š.: V tom jednom městě
statný strom stojí
kdo půjde kolem
trochu se bojí
ten strom má duši
hlavu i tělo
a proto stromu
mluvit se chtělo...
18.07.2022 - 20:35
Besinka: Lilith:
Jsem ráda, že jsem potěšila. Přeji krásný večer.
18.07.2022 - 20:34
Besinka: Lilith:
Opět jsi mě udělala radost a moc děkuji.
Jsi anděl víš a srdce něžně maluji.
Ten výkres předám ptáčkům
a vezmou Ti ho do zobáčku.
18.07.2022 - 20:32
Besinka: M.A.Rek:
Krásné na Tyláku být. Řádky hřejí i dají niť.
18.07.2022 - 20:30
Besinka: Lilith:
Ach, děkuji. Moc jsi mi udělala radost.
18.07.2022 - 20:28
Besinka: Lilith:
Děkuji za skvostnou podporu.
18.07.2022 - 20:27
Besinka: Lilith:
Děkuji, drahá za slova milá.
18.07.2022 - 19:26
Lilith: Bezvadnóza!
18.07.2022 - 19:24
Lilith: Jak kouzelné může být jemné pohlazení...
18.07.2022 - 19:20
M.A.Rek: Praha má jiskru a cit
i na Tyláku,
kolem lavičky
prošla dívka v bílé halence,
a co krok se houpá celý svět,
jak pod halenkou byla bez.
A za lavičkou
na propletené klubko hadů
kmenů a haluzek stromu
čůral velký černý pes.
A na té lavičce,
té milé dámě plné touhy
se tak vesele smějí oči.
A proč ne, je pěkně dnes.
A vedle lavičky
čeká kolo na cyklistu,
kterému už dávno ujel vlak,
by ho odvezlo kdoví kdes…
18.07.2022 - 19:02
Lilith: Prším něhou...
Krásné ;-)
18.07.2022 - 18:37
Lilith: Tvá slova chutnají dobře ;-) tak nesmutni...
18.07.2022 - 18:36
Lilith: Nechť je ti vesmír stále nakloněn ;-)
18.07.2022 - 17:57
Besinka: René Vulkán:
Moc děkuji a mám radost z milého posouzení. Přeji hezký den.
18.07.2022 - 17:00
René Vulkán: *

Praha prostě taková je
odráží, čím srdce žije
Jestli drozdy vprostřed háje
nebo tím, co krev mu pije

*
1 ... 203|204|205|206|207|208|209|210|211 ... 281

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku