Besinka» registrace: 16.03.2021 » 49, žena, Poříčany, okres Kolín
» vzkaz
» děl: 1554 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.07.2022 - 17:47
Besinka: Lilith:
Milá, to vedro mě pohltilo, že jsem se podělila s řádky. Někdy si ráda oblékám šedé věci, tak jsem tak trochu šedá myš. Přeji pěkný den. |
21.07.2022 - 14:54
Lilith: Možná, že jsi bílá myška, co se ráda schová i do pelíška ;-)
Já mám šikovnej větrák ;-) |
21.07.2022 - 05:33
Besinka: M.A.Rek:
Děkuji. To teplo psalo alespoň tuto básničku, když jsem nemohla být někde na plovárně, ale byla za psacím strojem, tedy teď už přesněji za počítačem. |
20.07.2022 - 22:28
M.A.Rek: Moc pěkné, jen ty plavky to trošililinku kazí. ;o)
|
19.07.2022 - 20:04
Besinka: Květka Š.:
Moc děkuji, Květuško. |
19.07.2022 - 15:42
Květka Š.: V tom jednom městě
statný strom stojí kdo půjde kolem trochu se bojí ten strom má duši hlavu i tělo a proto stromu mluvit se chtělo... |
18.07.2022 - 20:35
Besinka: Lilith:
Jsem ráda, že jsem potěšila. Přeji krásný večer. |
18.07.2022 - 20:34
Besinka: Lilith:
Opět jsi mě udělala radost a moc děkuji. Jsi anděl víš a srdce něžně maluji. Ten výkres předám ptáčkům a vezmou Ti ho do zobáčku. |
18.07.2022 - 20:32
Besinka: M.A.Rek:
Krásné na Tyláku být. Řádky hřejí i dají niť. |
18.07.2022 - 20:30
Besinka: Lilith:
Ach, děkuji. Moc jsi mi udělala radost. |
18.07.2022 - 20:28
Besinka: Lilith:
Děkuji za skvostnou podporu. |
18.07.2022 - 20:27
Besinka: Lilith:
Děkuji, drahá za slova milá. |
18.07.2022 - 19:26
Lilith: Bezvadnóza!
|
18.07.2022 - 19:24
Lilith: Jak kouzelné může být jemné pohlazení...
|
18.07.2022 - 19:20
M.A.Rek: Praha má jiskru a cit
i na Tyláku, kolem lavičky prošla dívka v bílé halence, a co krok se houpá celý svět, jak pod halenkou byla bez. A za lavičkou na propletené klubko hadů kmenů a haluzek stromu čůral velký černý pes. A na té lavičce, té milé dámě plné touhy se tak vesele smějí oči. A proč ne, je pěkně dnes. A vedle lavičky čeká kolo na cyklistu, kterému už dávno ujel vlak, by ho odvezlo kdoví kdes… |
18.07.2022 - 19:02
Lilith: Prším něhou...
Krásné ;-) |
18.07.2022 - 18:37
Lilith: Tvá slova chutnají dobře ;-) tak nesmutni...
|
18.07.2022 - 18:36
Lilith: Nechť je ti vesmír stále nakloněn ;-)
|
18.07.2022 - 17:57
Besinka: René Vulkán:
Moc děkuji a mám radost z milého posouzení. Přeji hezký den. |
18.07.2022 - 17:00
René Vulkán: *
Praha prostě taková je odráží, čím srdce žije Jestli drozdy vprostřed háje nebo tím, co krev mu pije * |


